"Sanatorium miłości". Nina Busk nie żyje. Uczestniczka programu TVP miała 65 lat

Smutne wieści. Zmarła uczestniczka programu "Sanatorium miłości", Nina Busk. O jej śmierci poinformowała Telewizja Polska oraz twórcy popularnego randkowego programu dla seniorów.

Multimedia

Nina Busk z "Sanatorium miłości" nie żyje. Uczestniczka programu TVP miała 65 lat

Nina Busk nie żyje. Tę szokującą wiadomość przekazali przedstawiciele Telewizji Polskiej oraz twórcy programu "Sanatorium miłości", który w mediach społecznościowych napisali:

Ogromnie smutna wiadomość 🖤 Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi 🖤 Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia.

Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP!Zobacz więcej

Nina Busk, czyli naprawdę Janina "Nina" Busk, była jedną z najbarwniejszych postaci 1. sezonu "Sanatorium miłości". Miała 65 lat. Pochodziła z Torunia. Z wykształcenia technolog. Jej największą miłością były podróże. Zwiedziła większą część Europy, jak i Stany Zjednoczone, o których marzyła od dzieciństwa. Przez 10 lat mieszkała poza Polską. Janina określana była wulkanem pozytywnej energii, pełną miłości do drugiego człowieka i wiary w ludzkie dobro. Była kobietą silną, odważną, pełną pasji do życia.

Po zakończeniu emisji "Sanatorium miłości" Nina Busk kontynuowała swoją medialną przygodę. Pojawiła się w programie "The Voice Senior" oraz serialu "Uzdrowisko".

Rodzinie Niny oraz znajomym składamy wyrazy współczucia.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Edek (gość)

  Dlaczego powtarzacie milion razy o śmierci tej pani?

  17.07.2022 11:19
 • Sebastian (gość)

  Bardzo wielka szkoda. Była bardzo fajną kobietą, radosną i uśmiechniętą. Pamiętam jak była w pierwszej edycji The Voice Senior i rozmawiała z uczestnikami. Kondolencje z wyrazami współczucia dla rodziny i najbliższych.

  17.07.2022 09:58
 • !! (gość)

  Staruchy pamiętajcie by się zakłuć 4tą dawką - to wasza ostatnia prosta.

  17.07.2022 09:54
 • ????? (gość)

  Na co padła ?

  16.07.2022 23:49
 • Magda (gość)

  Głębokie wyrazy współczucia. Ninko, byłaś wspaniałą babką. Jak ciężko pisać w czasie przeszłym. ,,Ani uwierzyć, ani się pogodzić,,,. 😥

  16.07.2022 21:35
 • Celka (gość)

  Smutne, bardzo, wyrazy współczucia dla Rodziny.

  16.07.2022 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×