"Sanatorium miłości" odcinek 2. Miłość od pierwszego wejrzenia między uczestnikami?! Kto został Kuracjuszem Dnia? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Co wydarzyło się w 2. odcinku "Sanatorium miłości"? Czy podczas "szybkich randek" ktoś wpadł sobie w oko bardziej? Jak wyglądają relacje kuracjuszy po kolejnych wspólnie spędzonych dniach?

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 2. - co się wydarzyło?

W Ustroniu seniorów powitała Marta Manowska. To właśnie tutaj po raz pierwszy doszło do spotkania sześciu pań i sześciu panów, którzy postanowili przeżyć przygodę swego życia. Wiesi, Ninie i Małgorzacie od razu wpadł w oko Marek. W wyniku losowania Joanna zamieszkała w pokoju z Walentyną, Małgorzata z Teresą, a Nina z Wiesławą. Panowie również musieli wylosować swoich współlokatorów. Marek zamieszkał z Cezarym, Ryszard kolarz z Krzysztofem, a Lesław z drugim Ryszardem. Nina zawarła pakt z Wiesią - nie będą walczyć o tego samego faceta. Cezary przyznał otwarcie, że rudowłosa jest dla niego za wysoka. Podoba mu się za to Małgosia i Walentyna.

Janina i Lesław o tym, jak trafili do programu. Kto namówił ich do udziału w show TVP?Zobacz więcej

W 2. odcinku "Sanatorium miłości" rano Marek zachęcał Cezarego do ćwiczeń w pokoju. Cezary postanowił jednak poruszać się na balkonie. Ryszard docierał się z Lesławem, natomiast Nina i Wiesława nie mogły wyjść z zachwytu nad tym, jak bardzo są do siebie podobne. Walentyna podzieliła się z Joanną własnoręcznie zrobioną konfiturą z pigwy.

W dalszej części dnia kuracjusze udali się na konsultacje medyczne oraz na zajęcia zumby. - Panie bardzo dobrze tańczyły, nie zważając na muzykę - ocenił Ryszard kolarz. Wiesia miała panom za złe, że byli zapatrzeni w choreografkę, a nie nawiązywali interakcji z paniami. - 35 lat temu wygrywałem konkursy tańca, a teraz nogi odmówiły posłuszeństwa - powiedział Cezary. - Mam zły dopływ krwi do dolnych partii nóg - wyznał Marcie Manowskiej.

Jak nowy program TVP wpłynął na życie Marty Manowskiej?Zobacz więcej

Następnego dnia przyszedł czas na zrobienie się na bóstwo. - Naturalnie, że strojem można przykuć uwagę - uznała Teresa. Wieczorem okazało się, że wszystkich czeka "speed dating", czyli szybkie randki każdego z każdym. Podczas pierwszych rozmów, Cezary wyznał Ninie, że chciałby jeszcze poszaleć. Ryszard zaprosił Małgorzatę na wieczorek taneczny. - Wszystko, co dobre to ja lubię - powiedział Ryszard Lasota Teresie, a Marek przyznał, że Nina mu się podoba, ale następnie niezwykle dobrze rozmawiało mu się z Małgorzatą. Na koniec Cezary wzniósł toast: "Za zdrowie naszych serc, żeby zaznały miłości".

"Sanatorium miłości" - głosowanie na Kuracjusza Dnia

W finale Marta Manowska zebrała głosy na Kuracjusza Dnia. Głosowanie było tajne i każdy wskazywał swojego faworyta indywidualnie. Ryszard stwierdził, że chciałby więcej czasu spędzić z Joanną. Leszek wskazał natomiast Małgosię, Teresę i Walentynę. - W pamięci i serduszku jest jedna kobieta. Jest nią Małgosia. Boję się powiedzieć, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia - przyznał Marek. Wyniki głosowania na Kuracjusza Dnia poznamy w kolejnym odcinku!

Małgorzata i Marek pierwszą parą w programie? Są razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • jmilo (gość)

  Kolarz pisze się przez rz - kolarski. Kolaż to technika artystyczna.

  28.01.2019 13:43
 • Magi (gość)

  Ten kolaż jprd

  27.01.2019 22:26
 • Jolka (gość)

  Kuwa, kolaż...

  27.01.2019 22:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×