"Sanatorium miłości" odcinek 2. Zumba i speed dating! Czy ktoś nawiąże bliższą relację? Zobacz zwiastun!

To już 2. odcinek nowego programu, prowadzonego przez znaną z "Rolnik szuka żony" Martę Manowską - "Sanatorium miłości". Jego uczestnicy to niezwykle barwne osobowości, które z pewnością już wkrótce zdobędą sympatię widzów TVP. Co wydarzy się w 2. odcinku?

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 2. w niedzielę, 27.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Poznaliśmy już bohaterów nowego programu TVP1, którzy będą mieli okazję odmienić swoje życie, poznać przyjaciół, a nawet spotkać miłość. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława, sześć rezolutnych, nieznających się wcześniej, dojrzałych pań wyruszyło w niezwykłą, emocjonującą podróż. Podobnie jak Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów. Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe.

Janina i Lesław o tym, jak trafili do programu. Kto namówił ich do udziału w show TVP?Zobacz więcej

W 2. odcinku "Sanatorium miłości" dwunastkę samotnych seniorów czeka pierwszy dzień na terenie uzdrowiska w Ustroniu. Cykl lekarskich wywiadów i badań to wstęp do indywidualnych programów zabiegowych, zajęcia zumby weryfikują kondycję uczestników, a wieczorna sesja szybkich randek nie pozostawia miejsca na wątpliwości – ten nietypowy turnus może zaowocować czymś więcej, niż nowymi przyjaźniami! Na koniec następuje pierwsze głosowanie – uczestnicy wybiorą spośród siebie kuracjusza dnia.

Wspólny pobyt w malowniczym, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica może okazać się wielką przygodą i prawdziwym zaskoczeniem. Co jeszcze dwunastkę kuracjuszy?

Miłość od pierwszego wejrzenia między uczestnikami?! Kto został Kuracjuszem Dnia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emerytka (gość)

    Życzę wspaniałej zabawy i owocnych znajomości. Niech się dzieje!

    27.01.2019 17:16
  • Ania (gość)

    NINKO super że jesteś w tym programie.Jestes tak pozytywną i wesoła jak zawsze. Kibicuje Ci bądź sobą zawsze słoneczna i pogodna

    26.01.2019 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×