"Sanatorium miłości" odcinek 5. Zajęcia plastyczne i kolejne randki. Cezary uwiedzie Joannę? Zobacz zwiastun!

To już 5. odcinek "Sanatorium miłości"! Przed kuracjuszami kolejne atrakcje, nowe umiejętności do zdobycia i więcej czasu spędzonego oko w oko ze swoją sympatią. Zobacz zwiastun 5. odcinka "Sanatorium miłości"!

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 5. w niedzielę, 17.02.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Uzdrowisko Ustroń przywitało dwunastkę osób, które postanowiły przeżyć wyjątkową przygodę w jesieni życia. Tym razem uczestnicy programu wezmą udział w profesjonalnej sesji coachingowej. Otrzymają też do wykonania niełatwe zadanie - naszkicowanie portretu.

Walentyna i Ryszard nową parą wśród kuracjuszy? Jak minęła im randka?Zobacz więcej

W 5. odcinku "Sanatorium miłości" nastanie nowy dzień, a to oczywiście będzie oznaczać poznanie nowego laureata plebiscytu na Kuracjusza dnia. Następnie niezłomni bohaterowie wezmą udział w profesjonalnej sesji coachingowej, podczas której dowiedzą się, jak są odbierani przez otoczenie, co na to wpływa i jak sami odbiór ten powinni przyjmować. W tym odcinku dowiemy się również, w kim drzemią prawdziwe plastyczne talenty, a komu kontakt ze sztuką jest bardzo nie po drodze? Jak się okaże, naszkicowanie czyjegoś portretu nie jest rzeczą prostą. Jednych to bawi, innych wręcz przeciwnie...

Tymczasem Cezara czekają miłe chwile w towarzystwie pełnej ciepła i uroku Joanny. Z kolei temperamentna Wiesia spotka się z kimś w grocie solnej. Koniec dnia to już wieczór z tańcami - konikiem większości uczestników "Sanatorium miłości". A jak wiadomo taniec skraca dystans, a wręcz zbliża.

Laserowy pintball, silent disco i kolejna randka! Zbulwersowany Ryszard chce zmienić pokój!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×