"Sanatorium miłości" online na Netflix! Dostępne są wszystkie odcinki randkowego programu dla seniorów?

Telewizja Polska kontynuuje swoją współpracę z platformą Netflix. W usłudze światowego giganta właśnie pojawił się... randkowy program TVP dla seniorów, czyli "Sanatorium miłości"! Wszystkie odcinki są dostępne?

Multimedia

"SANATORIUM MIŁOŚCI" ONLINE NA NETFLIX!

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Co prawda Netflix i TVP współpracują od pewnego czasu i na amerykańską platformę trafiły seriale "Wojenne dziewczyny" oraz "O mnie się nie martw", jednak pojawienie się "Sanatorium miłości" jest sporym zaskoczeniem!

Na Netflix dostępne są dwa sezony "Sanatorium miłości", z czego jeden liczy 12 odcinków, a drugi 10 epizodów. Produkcję znajdziecie TUTAJ.

Program o rolnikach szukających miłości znika z anteny! Dlaczego?Zobacz więcej

"Sanatorium miłości" to program randkowy dla seniorów. Opowieść o tym, że starość może mieć inne oblicze, znacznie ciekawsze niż to, które istnieje w powszechnym wyobrażeniu społecznym. Ludzie na emeryturze wciąż mogą spędzać czas na aktywności fizycznej. Nadal czeka na nich wiele zaskoczeń i wzruszeń. Celem programu jest odczarowanie starości. Jesień życia może mieć wiele barw, przynosić radość i być czasem budowania szczerych relacji z innymi ludźmi. Program prowadzi Marta Manowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Sanatorium miłości na NETFLIX !!!

    09.10.2020 00:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×