"Sanatorium miłości". Seniorki szaleją na dancingu w Warszawie. Zdjęcia i filmiki trafiły do sieci. Zobacz, jak bawiły się Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney i Małgorzata Zimmer

Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney i Małgorzata Zimmer, czyli sympatyczne seniorki z 1. edycji "Sanatorium miłości", bawiły się ostatnio na dancingu w Warszawie. Zdjęcia i filmiki z imprezy trafiły do sieci. Zobacz, jak w stolicy bawiły się seniorki.

Multimedia

Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney i Małgorzata Zimmer poznały się na planie 1. edycji "Sanatorium miłości" w Ustroniu. Panie od razu zapałały do siebie sympatią, a ich przyjaźń trwa nadal, o czym świadczą m.in. ich wspólne zdjęcia z ubiegłorocznych wakacji.

W programie był zgorzkniały. Teraz rozkwita dzięki miłości!Zobacz więcej

Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney i Małgorzata Zimmer są niemal nierozłączne od czasu zakończenia emisji popularnego programu TVP. Seniorki spędziły razem Dzień Babci na dancingu w Warszawie.

"Sanatorium miłości" to program, w którym można znaleźć przyjaźń na całe lata! Ideą Dancingu Międzypokoleniowego, którego pomysłodawczynią jest Paulina Braun, jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×