"Sanatorium miłości" sezon 2. Oto pierwsi uczestnicy! Pani Stenia i pan Waldek już są zauroczeni Ustroniem!

Poznaliśmy już pierwszych uczestników 2. edycji "Sanatorium miłości"! Pani Stenia i pan Waldek pojawili się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedzieli o swoich pierwszych wrażeniach po przyjeździe do sanatorium Równica w Ustroniu.

Multimedia

"Sanatorium miłości 2" - uczestnicy

"Sanatorium miłości" powraca! W uzdrowisku w Ustroniu trwają już zdjęcia do 2. sezonu programu, który w 2019 r. okazał się być hitem TVP1. W styczniu obejrzymy pierwszy z 10 nowych odcinków i poznamy bliżej 12 nowych uczestników.

Kiedy premiera nowych odcinków? Kto będzie szukał miłości w Ustroniu?Zobacz więcej

Telewizja Polska zaprezentowała już pierwszych kuracjuszy. W "Pytaniu na śniadanie" pojawili się pani Stenia i pan Waldek. - W sanatorium jest bosko - powiedziała od razu bohaterka programu. - Mamy przepiękne widoki z balkonu, jest przepiękna pogoda. Jest wspaniale. Polecam wszystkim odwiedzać Ustroń - dodała.

Czy w nowej edycji "Sanatorium miłości" będziemy świadkami rodzącej się sympatii? - Jest na kim oko zawiesić - zdradził pan Waldek. - Ja zawiesiłem. Zobaczymy co z tego będzie... Po paru tygodniach się okaże - zaznaczył. Okazuje się, że okoliczności zgłaszania się nowych bohaterów do programu były bardzo różne. Pani Stenia postanowiła spróbować tuż po zakończeniu ostatniego odcinka pierwszego sezonu, pan Waldek w ogóle nie oglądał wcześniej "Sanatorium". Namówił go kolega.

Oto najlepszy program rozrywkowy w Europie Środkowo-Wschodniej! Produkcja TVP otrzymała prestiżową nagrodę!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że pierwsza edycja "Sanatorium miłości" cieszyła się ogromną popularnością, a uczestnicy stali się ulubieńcami widzów. Czy podobnie będzie w przypadku nowej odsłony programu? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×