"Sanatorium miłości" sezon 2. Zwiastun i bohaterowie nowego sezonu! Z kim Marta Manowska tym razem spotka się w Ustroniu?

Czas na 2. edycję "Sanatorium miłości"! Emocjonujący reality-show dowodzi, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Kierowniczką turnusu będzie ponownie Marta Manowska. Seria obejmie 10 nowych odcinków. Poznaj bohaterów i zobacz zwiastun!

Multimedia

"Sanatorium miłości 2" w niedzielę, 5.01.2020 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

"Sanatorium miłości" w drugim sezonie ponownie oddaje głos seniorom i prezentuje światu bohaterów, którzy często zbyt wcześnie wysyłani są na uczuciową i mentalną emeryturę. Bohaterami reality-show będą seniorzy 60+, których łączy jedno – żyją samotnie. W trakcie pobytu w uzdrowisku, będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość. Pokażą wszystkim, jak obalać stereotypy w myśleniu o ludziach, których wiek określa się mianem podeszłego.

Uczestnicy nowej edycji zdradzają, dlaczego zgłosili się do programu TVP1!Zobacz więcej

Zabawna i wzruszająca opowieść z ich udziałem udowodni, że dojrzałość może mieć fascynujące oblicze drugiej młodości, a życiowe doświadczenie to bezcenna wartość, a nie zbędny bagaż. Przekonają nas, że są nowocześni, aktywni i atrakcyjni, a jesień życia nie oznacza rezygnacji z siebie. Pod okiem Marty Manowskiej będą się poznawać, uczestniczyć w rytmie sanatoryjnego turnusu w zabiegach leczniczych oferowanych przez goszczące ich sanatorium w Ustroniu, a przede wszystkim otwierać nowy rozdział swojego życia i świetnie się bawić.

W pierwszym odcinku: Iwona, Bożena, Stenia, Wiesia, Halina i Barbara spotykają się po raz pierwszy w Sanatorium Równica w miejscowości Uzdrowisko Ustroń położonej w malowniczym Beskidzie Śląskim. Do ośrodka przybywają również: Wojtek, Waldek, Gerard, Adam i dwaj Władkowie. Wszyscy goście różnią się charakterami, osobowością, pasjami oraz życiowym doświadczeniem. Na początku wezmą udział w tzw. "speed datingu", czyli serii szybkich randkowych spotkań. Potem przyjdzie czas na zakwaterowanie i bliższe zaznajomienie się kuracjuszy w dwuosobowych pokojach. Na koniec, w głosowaniu wybiorą spośród siebie Kuracjusza lub Kuracjuszkę odcinka. Poznajcie bliżej bohaterów 2. sezonu "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska zdradza szczegóły nowego programu: "Będzie dużo męskich atrakcji"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kodzik (gość)

    Bardzo fajny, sympatyczny program, który pokazuje że na uczucie nigdy za późno,podejrzewałem że fanatykom z tvnu program nie podejdzie

    27.01.2020 21:19
  • Grubas z remizy osp (gość)

    W sam raz dla mocherow.

    06.01.2020 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×