"Sanatorium miłości". Stenia i Basia zadały szyku na premierze filmu "Zenek". Zobacz ich kreacje!

Za nami uroczysta premiera filmu "Zenek" o życiu i twórczości Zenona Martyniuka. Na wydarzeniu pojawiły się: Stenia i Basia, czyli uczestniczki 2. edycji "Sanatorium miłości". Zobacz, jak przebojowe seniorki zaprezentowały się na ściance!

Multimedia

W poniedziałek, 10 lutego w Warszawie odbyła się premiera filmu "Zenek" opartego na biografii Zenona Martyniuka. Na wydarzeniu oprócz lidera zespołu Akcen i jego najbliższych, reżysera Jana Hryniaka oraz aktorów: Krzysztofa Czeczota, Klary Bielawki, Jakuba Zająca, Magdaleny Berus, pojawiły się też Stenia i Basia, czyli uczestniczki 2. edycji "Sanatorium miłości". Obecny był też Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony".

Zenon Martyniuk z żoną i mamą, liderzy Bayer Full i Boysów na premierze filmu o królu disco polo!Zobacz więcej

Przebojowe kuracjuszki zadały szyku na ściance w długich kreacjach. Stenia z "Sanatorium miłości" postawiła na niebieską sukienkę i czerwone dodatki. Z kolei Basia z "Sanatorium miłości" wybrała na tę okazję błyszczącą kreację w odcieniu szarości.

Zobacz, jak uczestniczki 2. edycji "Sanatorium miłości" prezentowały się na premierze filmu "Zenek". Zdjęcia z wydarzenia znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×