"Sanatorium miłości - Święta, Święta!". Pierwsze zdjęcia z odcinka specjalnego! Co wspólnie ugotują kuracjusze?

Czas na specjalny, świąteczny odcinek "Sanatorium miłości"! W wielkanocnym wydaniu "Święta, Święta!" kuracjusze znowu się spotkają i wspólnie będą przygotowywać się do Wielkanocy. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

"Sanatorium miłości - Święta, Święta!" w Wielką Sobotę, 20.04.2019 o godz. 20:20 w TVP1! - sprawdź program tv

W święta wielkanocne bohaterowie Sanatorium Miłości "Sanatorium miłości" będą mieli okazję ponownie się ze sobą spotkać. Wspólnie z Martą Manowską spędzą święta w uroczym zakątku Polski, czyli gościnnym, zielonym Podlasiu.

Kuracjusze znowu spotkali się w finale sezonu! Jak wspominają pobyt w sanatorium? Zobacz więcej

W ciągu ostatnich kilku tygodni wiele się zmieniło w życiu każdego z byłych kuracjuszy. Niestety nie będzie już z nimi nieodżałowanego Cezarego Mocka, który odszedł od nas w lutym. Pozostali uczestnicy mając go mocno w sercu, wykorzystają to spotkanie, aby w szczególny sposób wyrazić swój szacunek oraz dowód przyjaźni. Marta, która wszystkich osobiście zaprosiła na Święta, tak jak kilka miesięcy temu również teraz wita ich niezwykle serdecznie. Po czasie poświęconym na kwaterunek dziesiątka przybyłych spotyka się przy kominku, gdzie wspomina Cezarego. Wśród nich nie ma jeszcze jednej osoby. Ta pojawi się wkrótce…

Tymczasem Święta nie zrobią się same, dlatego dziarska kompania otrzymuje specjalne zadania do wykonania, również te kulinarne. Nie może oczywiście zabraknąć malowania jajek, jak i przygotowania świątecznych koszyków. Dzień zwieńczy czysty relaks w popularnym dla tego regionu miejscu.

TVP szuka bohaterów 2. edycji! Jak się zgłosić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Bardzo lubiłam oglądać Sanatorium Miłości tyle się tam działo.Bardzo żal mi Cezarego, który był facetem z klasą,i dodawał uroku do tego programu.Ogolnie fajny pomysł na program i czekam na nowe odcinki.

    09.04.2019 09:42
  • Jowita (gość)

    Szkoda tylko że Cezarego zabrakniee..........

    08.04.2019 15:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×