sanatorium miłości uczestnicy

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Król Turnusu! Piotr Hubert pochwalił się swoim przepięknym domem. Widok z tarasu zapiera dech w piersiach! [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort to Król Turnusu programu "Sanatorium miłości 4". Kuracjusz szybko zdobył sympatię widzów, którzy docenili w nim wrodzoną skromność, a także to, że nie kreuje się na ekranie na kogoś, kim nie jest. Król Turnusu postanowił nam pokazać, jak obecnie wygląda jego przytulny dom w Siemianowicach Śląskich. Pochwalił się również swoim ogrodem, a także oszałamiającym widokiem ze swojego tarasu. Zobaczcie, jak mieszka Król Turnusu "Sanatorium miłości 4"!

21.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Ania i Piotr o hejcie w sieci. Kuracjusze wyznali, jak się zapatrują na werbalne okropieństwa! "Zostaliśmy przedstawieni w krzywym zwierciadle"

Piotr i Anna z "Sanatorium miłości 4" to kuracjusze, którzy wywołują największe emocje wśród fanów programu Marty Manowskiej. Widzowie mieli do nich liczne "ale" - Piotrowi zarzucano niezdecydowanie, a Annie z Olsztyna przypisywano liczne przywary charakteru. Jak seniorzy zapatrują się na hejt w sieci? W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl Ania z Olsztyna i Piotr z Piaseczna wyznali, co myślą o hejcie.

20.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska oraz Piotr Hubert Langfort wspominają program. Jak czują się jako Król i Królowa Turnusu? Osobiste wyznanie Piotra Huberta!

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 4" za nami. Wszystko już jest jasne - Królem Turnusu został Piotr Hubert Langfort, natomiast koronę Królowej założyła Zofia Klawinowska. Oboje właśnie pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedzieli o emocjach, jakie im towarzyszyły po finale show.

19.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert i Mariola B. nadal są razem? Król Turnusu zdradził nam, jak dziś wygląda ich relacja. "Jest wspaniale"

Za nami ostatni odcinek 4. edycji "Sanatorium miłości", która przez wielu widzów uważana jest za najlepszą w całej historii programu. Jednymi z ulubionych kuracjuszy fanów byli Piotr Hubert oraz Mariola B., którzy przez cały program ewidentnie mieli się ku sobie. Udało nam się dowiedzieć, jak obecnie wygląda relacja pomiędzy nimi. Czy ich związek z "Sanatorium miłości" przetrwał?

18.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Piotr i Anna rozstali się po finale? "Jeżeli to wszystko przetrwamy, to jesteśmy mistrzami" [WYWIAD, TYLKO U NAS]

Finał "Sanatorium miłości 4" za nami. Byliśmy świadkiem pięknych chwil - Piotr i Ania zaręczyli się! W sieci szybko jednak pojawiły się plotki, jakoby było to tylko na potrzeby show, a para kuracjuszy już się rozstała. Jak jest naprawdę? W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna wyznają nam całą prawdę o swoim związku, relacjach z innymi seniorami i zdradzają plany na przyszłość.

18.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Królowa Turnusu! Zofia Klawinowska chwali się swoim mieszkaniem w Łomży!

Zofia Klawinowska to Królowa Turnusu programu "Sanatorium miłości 4". Seniorka szybko zdobyła sympatię widzów, którzy docenili, że kobieta nie szuka miłości na siłę i nie kreuje się na ekranie na kogoś, kim nie jest. Podobnie było z uczestnikami show, którzy docenili ją za to, jaka jest. Teraz Zofia Klawinowska do swojego mieszkania w Łomży zaprosiła kamery TVP. Zobaczcie, jak mieszka Królowa Turnusu "Sanatorium miłości 4"!

18.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Anna z Olsztyna po finale przeszła metamorfozę! Co ją do tego skłoniło? Zobacz, jak teraz wygląda bohaterka randkowego show TVP!

Za nami finał 4. sezonu "Sanatorium miłości" - było romantycznie, było pięknie... Czas na nowe! Na zmiany zdecydowała się jedna z bohaterek programu Marty Manowskiej, Anna z Olsztyna. Kuracjuszka, jak sama przyznaje, miała dość jasnego koloru włosów, który jej zdaniem mocno ją postarzał. Postanowiła więc na zmiany - i podzieliła się z Telemagazyn.pl efektami metamorfozy!

17.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Widzowie zbojkotują wyniki wyborów Królowej Turnusu? Ich komentarze dają sporo myślenia. "Obciach wstyd byli lepsi od nich"

Za nami ostatni, finałowy odcinek 4. edycji programu "Sanatorium miłości", w którym tradycyjnie doszło do wyboru Króla i Królowej Turnusu. W tym roku, kuracjusze na te zaszczytne tytuły wybrali Piotra Huberta oraz Zofię. Choć zdecydowana większość telewidzów w pełni popiera wybór seniorów, to spora część z nich nie kryje rozczarowania wyborem Zofii na Królową Turnusu.

16.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Mariola Różalska była typowana na Królową Turnusu. "Berlinka" komentuje zwycięstwo Zofii! Wciąż ma kontakt z Andrzejem? [TYLKO U NAS]

Mariola Różalska to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Sanatorium miłości 4". Widzowie szybko pokochali "Berlinkę" i wielu z nich było przekonanych, że to właśnie ona zostanie Królową Turnusu. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z Mariolą Różalską, która tylko nam skomentowała zwycięstwo Zofii. "Berlinka" zdradziła nam również, czy utrzymuje kontakt z Andrzejem Sikorskim po programie!

16.05.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×