"Sanatorium miłości". Walentyna z 1. edycji szyje maseczki dla szpitali. Uczestniczka programu pomaga w walce z koronawirusem

Walentyna z 1. edycji "Sanatorium miłości" włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem. Seniorka szyje maseczki ochronne dla śląskich szpitali.

Multimedia

"Sanatorium miłości" - Walentyna szyje maseczki

Pamiętacie Walentynę - królową 1. edycji "Sanatorium miłości"? Seniorka włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem. Walentyna przyłączyła się do akcji Pomoc dla śląskich szpitali i szyje maseczki ochronne.

Na fanpage'u "Sanatorium miłości" czytamy:

Walentyna - Królowa pierwszej edycji Sanatorium miłości TVP zasiadła za maszyną do szycia i wraz z grupą innych kobiet szyje maseczki dla śląskich szpitali 😷❤️ Walu, dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!
Walentyna uczestniczy w akcji POMOC DLA ŚLĄSKICH SZPITALI

Iwona i Gerard pląsają razem w ogrodzie. Widzowie zachwyceni!Zobacz więcej

Jak się okazuje Walentyna nie jest jedyną uczestniczką "Sanatorium miłości", która szyje maseczki. Wiesia również z 1. edycji także siadła do maszyny do szycia. Seniorka na łamach magazynu "Rewia" przyznała:

Wzięłam kawałek elastycznego materiału i obcięłam kawałek o długości ok. 17 cm. Do tego przyszyłam gumki, jak uszy, zmarszczyłam brzegi. 10 minut roboty i gotowe! Nie mam pieniędzy na kupowanie maseczek po 20 złotych, których zresztą nie ma już w sklepach. Każdy posiada w domu coś z rozciągliwej bawełny. Tylko pamiętajcie o dwóch warstwach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×