"Sanatorium miłości". Wiesława Kwiatek pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym. Figury można jej pozazdrościć!

Wiesława Kwiatek to jedna z bohaterek 1. edycji "Sanatorium miłości". Kobieta od kilku lat prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje jak wygląda jej codzienność. Wiesia z "Sanatorium miłości" pochwaliła się ostatnio zdjęciem w skąpym kostiumie kąpielowym. Cóż, niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej figury!

Multimedia

Program "Sanatorium miłości" cieszył się sporą popularnością, a o jego uczestnikach wciąż jest głośno. Niedawno informowaliśmy, że jedna z kuracjuszek - Janina Busk dołączyła do ekipy programu "The Voice Senior". Nina to jednak niejedyna uczestniczka "Sanatorium miłości", która zaskarbiła sobie sympatię widzów i zainteresowanie mediów.

Janina Busk z "Sanatorium miłości" będzie wspierać uczestników za kulisami!Zobacz więcej

Wiesia z "Sanatorium miłości" pozuje w kostiumie kąpielowym

Ostatnio głośno zrobiło się również o przyjaciółce Niny z "Sanatorium miłości" - Wiesławie Kwiatek. Warszawianka dała się poznać widzom jako kobieta energiczna oraz bardzo kontaktowa. Razem z Niną wiodła prym podczas turnusu w sanatorium "Równica" w Ustroniu. Wiesia od kilku lat prowadzi konto w mediach społecznościowych. Seniorka pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem w skąpym kostiumie kąpielowym.

Wiesia z "Sanatorium miłości" mimo upływu lat wciąż zachwyca urodą i fantastyczną figurą. Dowodem tego są oczywiście zdjęcia, które publikuje na swoim instagramowym profilu. Zobaczcie galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Wiesia jest z Markiem

    31.07.2019 16:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×