„Sanatorium miłości”. Władysław Balicki się ożenił! Mamy zdjęcia ze ślubu i wesela uczestnika hitu TVP

Władysław Balicki brał udział w 2. edycji „Sanatorium miłości”. Elegancki senior znalazł miłość po programie. Wiedzieliście o tym, że kilka miesięcy temu stanął na ślubnym kobiercu? 74-latek pokazał nam zdjęcia ze ślubu i wesela. Kim jest jego wybranka? Jak wyglądał ich ślub? Zobacz wyjątkowe zdjęcia w galerii.

Multimedia

Władysław Balicki z „Sanatorium miłości 2” wziął ślub! Zobaczcie zdjęcia z wesela 74-latka!

Władysław Balicki był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników programu „Sanatorium miłości 2”. Mężczyzna od razu oczarował widzów swoją klasą i elegancją, jednak w programie nie dane było mu znaleźć miłości. Pokrewną duszę odnalazł jednak po zakończeniu show!

Jak Władysław Balicki wyznał w jednym z wywiadów, po emisji „Sanatorium miłości”, za pośrednictwem mediów społecznościowych napisała do niego pewna kobieta, jednak Władysław od razu postanowił wziąć od niej numer telefonu, aby sprawdzić... z kim ma do czynienia. I zaiskrzyło! Niedługo później już razem mieszkali!

Anna Ziemba świętowała urodziny. Imprezowała z Mariolą Baruk niczym nastolatka!Zobacz więcej

W sobotę, 4 czerwca 2022 roku, Władysław Balicki i jego wybranka, Maria Karnat ze Stalowej Woli, powiedzieli sobie TAK w łódzkim USC przy ul. Pabianickiej. Jak informuje „Dziennik Łódzki”, gdy para młoda wychodziła z USC przy dźwiękach Marsza Mandelsona poleciały na nią bańki mydlane, a także biało-czerwone serduszka. Wesele odbyło się w restauracji.

Na ślubie seniora pojawiła się jego rodzina, w tym córka z mężem, wnuczka Żaklin i prawnuczka Emilka. Oczywiście, pojawiła się również rodzina Marii. Nie mogło zabraknąć także uczestników „Sanatorium miłości”! Okazało się, że spotkanie Piotra Huberta Langforta z pozostałymi seniorami nie było przypadkowe! Walentyna Kozioł z 1. edycji "Sanatorium miłości", Barbara Goraj i Władysław Pieszko z 2. edycji "Sanatorium miłości" oraz Anna Król i Zbigniew Zamróz z "Sanatorium miłości 3" przyjechali na ślub Władysława Balickiego!

Iwona Mazurkiewicz opowiedziała o intymnych chwilach z Gerardem Makoszem. Spełnia się jako narzeczona i kochanka?Zobacz więcej

Marta Manowska skomentowała w sieci ślub:

Nowa droga zaczyna się wtedy, gdy po nią sięgniemy. Marysiu, Władku. Gratuluje i jestem przeszczęśliwa

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wesela Władysława Balickiego z „Sanatorium miłości 2”!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Emeryt (gość)

    Kazdy kiedys bedzie stary troche pokory dla starszych osob

    13.11.2022 15:58
  • Roman (gość)

    Piękna para. Tylko pozazdrościć urody i inteligencji w tym wieku. Życzę Wam przeżywania cudownych chwil w zdrowiu i szczęściu . 100 lat młodej parze.

    12.11.2022 06:36
  • On (gość)

    Co nas to interesuje pseudo gwiazdy z sanatorium miłości.Starzy ludzie się kompromitują.

    11.11.2022 20:42
  • Ona (gość)

    Janachowska już zajęta i zakochana niestety, a lubi starszych ..... gratulacje

    10.11.2022 19:31
  • Natasza (gość)

    Gratulację! Nasz ślub z mężem też był piękny. Wszystko co zaplanowaliśmy się udało :) Nawet mąż zrobił mi niespodziankę, bo w dniu ślubu miałam urodziny. Kupił mi roombę i zaśpiewał piosenkę. Wzruszyłam się.

    07.11.2022 14:22
  • Marianna (gość)

    Niech ten stary pan młody nie mówi o sobie jaki to on w seksie jest dominujący jak to potrafi tę babcię zadowolić czym i w czym dwoje dziadków powinno sobie żyć w spokój a nie rywalizować się z inna napalona parą z tego programu który lepszy zapraszają tych starców do TV opowiadają o seksie kto tego słucha może prezes Kurski bo przeciętny Nowak w tym wieku ma dość tych napalonych starców ta babcia Marysia taka podniecająca ze pan Władysław 4 razy po 2 razy a pan Gerard 8 razy raz po raz ....i tyle w temacie .powagi stosownej do wieku .

    29.08.2022 17:17
  • Oj (gość)

    Do Grzegorza zacznij się uczyc analizy, mogą ciebie i wielu młodszgch przeżyc, oby sie tak nie stało w przypadku twojej osoby.

    28.08.2022 15:43
  • Leo (gość)

    Dziadek wyjmie bardziej sztywnego niż niejeden z was wklada

    28.08.2022 13:58
  • Joziek (gość)

    Ten dziadek to powinien do kosciola isc sie pomodlic o spokojna starosc a nie jakies sluby brac

    28.08.2022 11:58
  • Trochę taktu (gość)

    Do Grzegorza* Ty kiedyś też będziesz stary, chciałbyś przeczytać o sobie ten sam komentarz, który napisałeś? Każdy człowiek, w każdym wieku ma prawo żyć i cieszyć się Nim. A Tobie życzę trochę pokory, miej nadzieję że ktoś Ci poda szklankę wody na starość.

    28.08.2022 11:44
  • Grzegorz (gość)

    Dwoje starych zgredów, czym się cieszą niech pomyślą że niedługo trzeba odejść z tego świata. W tym wieku chciało im się żeniaczki.

    28.08.2022 10:56
  • Wiktor (gość)

    Od prania gaci jest pralka. Zrobili to co uznali za stosowne. W każdym wieku potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Czytelnicy niech szukają sensacji na własnym podwórku. Życzę IM dużo zdrowia, miłości i długich lat życia

    28.08.2022 09:39
  • Wiktor (gość)

    Od prania gaci jest pralka. Zrobili to co uznali za stosowne. W każdym wieku potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Czytelnicy niech szukają sensacji na własnym podwórku. Życzę IM dużo zdrowia, miłości i długich lat życia

    28.08.2022 09:38
  • Jan (gość)

    Co to kogo obchodzi wziął ślub jego sprawa czy to jest najważniejsza informacja czy o tym trzeba pisać i potwierdzać co tydzień stare jedno i drugie czym tu się zachwycać niech żyją po swojemu i tyle .Ja bym w tym wieku chciał mieć spokój a nie zadawalac starą żonę ale jak nie komu prać gacii to potrzebna pani Maria i tyle .

    28.08.2022 08:24
  • On (gość)

    Gościu kupa chama z ciebie ,a cóż to że człowiek jest starszy ,ale czuje jak młody ,tak samo potrzebuje bliskości i uczucia jak 18 , 20 latek. Może na własnej skórze się przekonasz kto wie??

    27.08.2022 19:07
  • Gość (gość)

    Ledwo zipie Pogratulować partnerki można Adamowi bo ladna i młoda A tutaj no cóż. Jak widać Bez komentarza

    17.06.2022 13:54
  • kasandra (gość)

    Można się zakochać w róznym wieku? Można! Gratuluje i życze dużo szczęścia i miłości. Ja już jestem 5 lat po ślubie. Teraz czas na moja młodsza siostrę. Za 3 tyg będzie miała swój dzień. Już irobot w prezencie na nią czeka. Kreację tez mam już wybraną :)

    14.06.2022 08:03
  • M. (gość)

    Też kiedyś gościu będziesz...

    05.06.2022 22:29
  • gość (gość)

    A cóż to za geriatria ? Ale zasapany

    05.06.2022 17:33
  • Magdalena (gość)

    Widać i słychać było kulturalnego Pana w ll edycji,a pani Maria klasa i elegancja, piękna kobieta.

    05.06.2022 15:25