"Sanatorium miłości". Zaręczyny Iwony i Gerarda na zamku w Niepołomicach. Już wiadomo, co ze ślubem. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia

Iwona i Gerard poznali się dzięki 2. edycji "Sanatorium miłości" i do dziś są razem. Para zaręczyła się latem 2021 roku, ale czy zdecydują się na ślub? Wszystko jest już jasne! W galerii prezentujemy zdjęcia z zaręczyn zakochanych seniorów, które odbyły się na zamku w Niepołomicach.

Multimedia

"Sanatorium miłości" - tak wyglądały bajkowe zaręczyny Iwony i Gerarda

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to para seniorów, która zdobyła sławę w 2. sezonie "Sanatorium miłości". Nie od razu połączyła ich miłość - ich relacja zaczęła rozkwitać dopiero po zakończeniu nagrań do programu. -Miłość, szczególnie w naszym wieku, to ogromna odpowiedzialność. Oprócz tego, że czerpiemy radość z bycia razem na co dzień, z przytulania się, ze wspólnego jedzenia i patrzenia sobie w oczy, to musimy pamiętać, że miłość powinna być oparta na przyjaźni - tłumaczyła Iwona w odcinku specjalnym "Sanatorium miłości".

Te zdjęcia aż kipią miłością. Są w sobie zakochani po uszy!Zobacz więcej

Zaręczyny Iwony i Gerarda były ważnym wydarzeniem, o którym rozpisywały się media. 80-letni Gerard Makosz oświadczył się ukochanej 10 lipca 2021 roku na zamku w Niepołomicach. -W pewnym momencie wstał i zaprosił mnie do wspólnego życia. Popłakałam się, to były dla mnie ogromne emocje. Pierścionek bardzo mi się podoba, jest trafiony w punkt. Muszę przyznać, że mamy z Gerardem podobny gust. Ja cenię prostotę i elegancję, a taki właśnie jest ten pierścionek zaręczynowy - opowiadała seniorka w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Iwona i Gerard cieszą się teraz narzeczeństwem i wcale nie spieszyli się do ślubu. Do szczęścia żaden papierek nie jest im potrzebny. -Gdzieś tam w dalekich planach ślub jest, ale jeszcze o tym nie myślimy i nie rozmawiamy, bo na co dzień mamy jeszcze wiele spraw do ogarnięcia - tłumaczyła Iwona w rozmowie z ekipą "Pytania na śniadanie".

Będzie ślub

Jesienią 2022 r. wszystko stało się jasne. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz ogłosili datę swojego ślubu! Kiedy staną na ślubnym kobiercu? Termin ślubu jest już ustalony na sierpień 2023 roku!

Na zaręczynowej imprezie Gerarda i Iwony bawiła się Marta Manowska, a także ich przyjaciele z programu. Obecni byli m.in. Wojciech Stankiewicz, Halina Bernacka, Stanisława Kowalska.

Ach, co to były za zaręczyny!

Zaręczyny Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości" - przeżyjmy to jeszcze raz. Zobacz obszerną galerie zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kolega (gość)

    Kochani jej chodzi tylko o jego WYSOKĄ EMERYTURĘ .Wiadomości dawna

    30.10.2022 17:40
  • Kolega (gość)

    Kochani jej chodzi tylko o jego WYSOKĄ EMERYTURĘ .Wiadomości dawna

    30.10.2022 17:40
  • Kolega (gość)

    Kochani jej chodzi tylko o jego WYSOKĄ EMERYTURĘ .Wiadomości dawna

    30.10.2022 17:40
  • Alucha (gość)

    Ale o co chodzi ,wolni ludzie .Czy się lansują, czy mają ochotę, czy dla pieniędzy lub nie co to kogo obchodzi . Nie lubicie ich oglądać to nie ,nikt nie zmusza . Dewoty nie macie swojego życia lub jest nudne to zioniecie jadem . 😛

    27.07.2022 16:02
  • jadwiga (gość)

    Ale jesteście podli, zastanawiam się skąd ta podłość z was wypływa ? z zazdrości z chęci dowalenia komuś , czy starsi ludzie nie mogą się kochać naprawdę. Wy szukacie podtekstów, jemu nie stoi , ona leci na majątek , i co jeszcze zajmijcie się swoim gnojem i dajcie ludziom żyć tak jak oni chcą .

    26.07.2022 22:20
  • Polka (gość)

    Dwoje starych chwalidupow zrobią wszystko aby się wylansowac on na starość pod jej wpływem zglupial oboje mają na tle seksu fioła ale tylko w słowach chcieli zaistnieć w TV i robią wszystko aby tak było znaleźli sposób na siebie .seks to osobistą sprawa a ona i on klapie o tym jak w maglu albo plotkarnia na wsiowym rynku czas obojgu zmądrzyyc ona to ośmiesza tym seksem biedny dziadzio mówi co mu każą czas włączyć rozum .

    26.07.2022 18:26
  • Steve (gość)

    Potrzebna opiekunka na stare lata.

    26.07.2022 12:05
  • Chmel (gość)

    Sztuczność i gra. Dziadziuś wierzy w to ,że taki sexi???? Musi w coś wierzyć,żeby nie być SAMEMU.

    25.07.2022 15:54
  • Dziadek 80. (gość)

    On i fantastyczny sex.No ludziska ,trzymajta mnie.Forsa,forsa.

    25.07.2022 14:25
  • Zakochana (gość)

    Wszystkiego dobrego życzę oby byli szczęśliwy z papierkiem czy bez.

    25.07.2022 08:37
  • Teresa (gość)

    Tyle zajęć nie potrzeba papierka inne sprawy. Oj potrzeba papierka by panią emerytalnie zabezpieczył ale się wygłupił w zamku cudownym zaręczyny z pompą w tak starczym wieku. Wszystko sztuczne pod publiczkę w świetle kamer i ta sztuczność że nie spodziewała dostać w tym wieku pierścionka zatreczynowego z brylantem. To już 3ci w życiu o ile pamiętam. Jeszcze będzie 4..5ty etc..

    24.07.2022 17:49
  • Maria (gość)

    Może niebrzydka ta seniorka choć nie szczupła i nie wysoka. Wogole do tego faceta nie psuje nie chodzi o wiek ale on mało apetyczny i ten styl ubioru te koszule mało elegancji. Kobieta pazerna jakąś odpychająca. Wyczuła mamonę i idzie w zaparte o dziwacznej miłości niebiańskim seksie mówić z tym się prawdziwie ośmieszyła. Nawet wysokiej klasy specjalista lew Starowicz słuchał z kulturą tych dyrdymałów. Pani będzie tkwić u boku dotąd dokąd związku nie zalegalizuje bo ma horendalna wysoką emeryturę ministerialna i zasoby pracy za granicą. Mój mąż narażał kilkadziesiąt lat życie i nie mam po nim tych zasobów. Więc o czym my mówimy.

    24.07.2022 17:43
  • Celia89 (gość)

    Iwona opiekunka starucha bo ru!!!!! Dość tych bzdur

    22.05.2022 14:50
  • Anna57 (gość)

    Ej babki i dziadki do dzieła do łóżeczka dla przyjemności przecież lubicie to wstyd mi za was a wy sami to lansy i dosyć już tych artykułów zygac mi się chce patrząc na was wyp!!!!!! Z telewizji

    22.05.2022 14:48
  • Beta57 (gość)

    Beznadziejnie wiecznie to samo lansują się i temat ciągle ten sam po co to dla potrzeb samych siebie denerwują ludzi niech się w końcu, zajmą !!!!!!a dziadek niech się otrzasnie bo i tak będzie sam a Iwonka pójdzie w !!!!!!

    22.05.2022 14:43
  • Maria (gość)

    Ta pani Iwonka wyroluje dobrze dziadka. Gdyby nie wiedziała ile ma kasy, to nigdy by nie zakręciła się przy nim.

    17.04.2022 23:41
  • nikita (gość)

    Jak widać w każdym wieku można być romantycznym Serdeczne granulację! Ja ze swoim facetem jeszcze o zaręczynach nie myślimy, ale mój starszy brat już wybrał pierścionek i będzie się oświadczał w Lesznie w tunelu aerodynamicznym, tam gdzie poznał swoją wybrankę :)

    14.03.2022 20:07
  • Gość (gość)

    Życzę im wszystkiego najlepszego. Super para. Ile w nich radości i chęci do życia. Nie ważne ile ma się lat. Każdy chce być szczęśliwy, niezależnie od wieku. Kibicuję im od samego początku i powiem szczerze.....zazdroszczę Iwonie i Gerardowi tej miłości. Wyglądają pięknie. Widać,że uczucie daje im siłę,by być razem do końca.... Powodzenia.

    02.03.2022 09:19
  • Niko (gość)

    To wesele już było

    26.02.2022 13:12
  • Kuracjusz (gość)

    Zaręczył z pompą i ciupcia hehe... na dodatek byle jak jak to starzec a Iwonka jak profesjona opiekunka do wszystkiego i tego i tamtego.

    25.02.2022 20:11
NowszeStarsze