"Sanatorium miłości". Zwiastun nowego programu TVP1. Seniorzy znajdą miłość?

"Sanatorium miłości" - jest już zwiastun nowego programu TVP1! Znamy bohaterów i wiemy, kiedy emisja reality show dla seniorów. Po co pojechali do sanatorium? Ich przewodniczką i wsparciem będzie Marta Manowska.

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Bohaterami "Sanatorium miłości" jest 12 seniorów, którzy postanowili przeżyć przygodę w jesieni życia. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława, Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów wyruszyli do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Po co?

Pierwsze zdjęcia uczestników nowego reality show dla seniorów! Poznaj bohaterów! [GALERIA]Zobacz więcej

Każdy z bohaaterów jest samotny, bez bliskiej osoby, która byłaby z nimi na dobre i na złe. W Sanatorium Równica, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, każdy losowo otrzyma dwuosobowy pokój, a tym samym otworzy nowy rozdział swojego życia. Grupie towarzyszyć będzie Marta Manowska, którą widzowie znają jako prowadzącą "Rolnik szuka żony".

Oprócz nowych znajomości, seniorów czekają podnoszące kondycję zabiegi, wiele atrakcji oraz ekscytujących przeżyć. W programie nie zabraknie również ważnych spraw społecznych, zagadnień zdrowotnych, poradnikowych oraz edukacyjnych. Zobaczcie zapowiedź "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska i uczestnicy promują nowy program TVP. Będzie hit jak "Rolnik szuka żony"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Sanatorium miłości" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×