sanatorium miłości

Śluby bohaterów "Sanatorium miłości" - przeżyjmy to jeszcze raz! Wiadomo już, kto będzie następny?

"Sanatorium miłości" to program, który łączy ludzi po 60. roku życia. Niektórym się udało i dziś mogą się cieszyć urokami małżeństwa o boku swoich drugich połówek. Przypominamy, którzy kuracjusze z "Sanatorium miłości" wzięli ślub i publikujemy wyjątkowe zdjęcia z tych ceremonii. Pokazujemy również, którzy z kuracjuszy mogą niedługo powiększyć "ślubną" listę programu.

09.08.2022Sanatorium miłość

"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

08.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Marek Szir celebruje urodziny! W programie Marty Manowskiej znalazł miłość! Wiemy, co słychać u seniora

Marek Szir był jednym z kuracjuszy 4. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". W uroczym uzdrowisku w Polanicy-Zdrój znalazł miłość - uczucie połączyło go z Natalią. Senior, który obchodzi 66. urodziny zdradził Telemagazyn.pl, jak się czuje w dniu urodzin. Przypominamy sylwetkę Marka, którego spokojna natura zdobyła sympatię widzów!

08.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Marta Manowska podróżowała po świecie z Izabelą Zwierzyńską i Agnieszką Włodarczyk! Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć prezenterki

Marta Manowska uwielbia podróżować. O tym wie każdy fan prowadzącej "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dotarliśmy do jej starych zdjęć z 2014 roku, gdy razem z Izabelą Zwierzyńską, Agnieszką Włodarczyk, Pauliną Drażbą oraz Katarzyną Kwiatkowską odwiedziła Maroko. Zobaczcie archiwalne fotografie.

07.08.2022Sanatorium miłości

Tak kiedyś wyglądał Piotr Hubert z "Sanatorium miłości". Król Turnusu pokazał nam wyjątkowe zdjęcia z młodości! [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort z 4. edycji programu "Sanatorium miłości" z odcinka na odcinek zdobywał coraz większą sympatię - nie tylko wśród kuracjuszek! Widzowie docenili spokojną naturę uczestnika, który z nostalgią wspominał młodość i z dystansem podchodził do trudnych doświadczeń. Uczestnik programu Marty Manowskiej tylko redakcji Telemagazyn.pl pokazał zdjęcia z młodości i opowiedział, co robił w życiu. Takiego go nie znaliście!

06.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Energia tych seniorek aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

Każda edycja "Sanatorium miłości", prowadzonego przez Martę Manowską, to inspirujące osobowości. W pamięci widzów najmocniej zapisały się m.in. Iwona Mazurkiewicz, Anna Król, Anna Ziemba, Stanisława Kowalska, Monika Zajączkowska, Mariola Różalska oraz Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Wszystkie łączy jedno - kochają ruch i daleko im do stereotypowych seniorek. Energia aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

05.08.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×