"Sanditon" odcinek 2. Drogi Charlotte i Sidneya Parkera ponownie się krzyżują! Clara jest zagrożeniem dla Dewarda i Esther? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 2. odcinek nowego brytyjskiego serialu pt. "Sanditon". Drogi Charlotte i Sidneya Parkera ponownie się krzyżują! Clara jest zagrożeniem dla Dewarda i Esther? Sprawdźcie, co wydarzy się w 2. odcinku "Sanditon"!

Multimedia

"Sanditon" odcinek 2 - w środę, 17 marca, o godzinie 21:40 na antenie TVP 2

W 2. odcinku serialu "Sanditon" Drogi Charlotte i Sidneya Parkera krzyżują się ponownie. Dziewczyna jest zaskoczona tym nieoczekiwanym spotkaniem.

Do miasteczka przybywa Georgiana Lambe, co wzbudza wielkie poruszenie wśród mieszkańców i gości. Deward i Esther Denhamowie uświadamiają sobie, że Clara Brereton stanowi wielkie zagrożenie dla ich ambitnych planów.

Ekranizacja powieści Jane Austen zastąpi na TVP 2 ukraiński serial "Czarna róża"! Kiedy premiera?Zobacz więcej

"SANDITON" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial kostiumowy jest adaptacją ostatniej powieści Jane Austen. Spontaniczna i energiczna Charlotte Heywood przenosi się z rodzinnego domu na wsi do Sanditon _ dawnej miejscowości rybackiej, która przekształca się w kurort. Charlotte stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Odkrywa knowania mieszkańców, których życie zależy od komercyjnego sukcesu Sanditon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×