"Sanditon" odcinek 4. Esther jest zakochana w swoim przyrodnim bracie! Charlotte dowiaduje się mrocznych faktów na temat przeszłości Sidneya! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek brytyjskiego serialu "Sanditon". Esther jest zakochana w swoim przyrodnim bracie! Charlotte dowiaduje się mrocznych faktów na temat przeszłości Sidneya! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Sanditon".

Multimedia

"Sanditon" odcinek 4 - w poniedziałek, 22 marca, o godzinie 21:40 na antenie TVP 2

W 4. odcinku serialu "Sanditon" Clara, rywalizująca z Esther i Edwardem o spadek po Lady Denham, podgląda ich w dość intymnej sytuacji. Odkrywa, że Esther jest zakochana w przyrodnim bracie, co może ich skompromitować w oczach ciotki.

Do Sanditon przyjeżdża na potajemnie spotkanie z Georgianą jej ukochany, czarnoskóry Otis. Opiekun prawny dziewczyny, Sidney Parker, jest stanowczo przeciwny ich związkowi. Charlotte dowiaduje się od Georgiany mrocznych faktów na temat przeszłości Sidneya. Walczący z otyłością Arthur, za radą doktora Fuchsa, zażywa intensywnie ruchu na świeżym powietrzu. Niestety, zbyt intensywnie.

Charlotte chce unikać Sidneya, ale pewne wydarzenia ich do siebie zbliżają...Zobacz więcej

"SANDITON" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial kostiumowy jest adaptacją ostatniej powieści Jane Austen. Spontaniczna i energiczna Charlotte Heywood przenosi się z rodzinnego domu na wsi do Sanditon _ dawnej miejscowości rybackiej, która przekształca się w kurort. Charlotte stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Odkrywa knowania mieszkańców, których życie zależy od komercyjnego sukcesu Sanditon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×