"Sanditon" odcinek 5. Esther dowiaduje się, że Lady Denham w jej imieniu pisała listy miłosne do Babingtona! Zdecyduje się na romans z lordem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek brytyjskiego serialu "Sanditon". Esther dowiaduje się, że Lady Denham w jej imieniu pisała listy miłosne do Babingtona! Zdecyduje się na romans z lordem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku "Sanditon"!

Multimedia

"Sanditon" odcinek 5 - we wtorek, 23 marca, o godzinie 21:40 na antenie TVP 2

W 5. odcinku serialu "Sanditon" Esther dowiaduje się, że Lady Denham w jej imieniu pisała listy miłosne do Babingtona. Nie jest zachwycona, ale decyduje się na przelotny romans z lordem. Tom nie płaci robotnikom, którzy są coraz bardziej zniecierpliwieni.

Nadchodzi długo oczekiwany mecz krykieta: arystokraci kontra robotnicy. Tom, po sprzeczce z kapitanem drużyny przeciwników, schodzi z boiska. W grze, ku zdumieniu wszystkich, zastępuje go Charlotte. Kiedy wszyscy w napięciu oglądają mecz, panna Lambe wymyka się na randkę z Otisem.

Esther jest zakochana w swoim przyrodnim bracie! Charlotte dowiaduje się mrocznych faktów na temat przeszłości Sidneya! Zobacz więcej

"SANDITON" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial kostiumowy jest adaptacją ostatniej powieści Jane Austen. Spontaniczna i energiczna Charlotte Heywood przenosi się z rodzinnego domu na wsi do Sanditon _ dawnej miejscowości rybackiej, która przekształca się w kurort. Charlotte stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Odkrywa knowania mieszkańców, których życie zależy od komercyjnego sukcesu Sanditon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Rc (gość)

  Ten film ma bardzo mało wspólnego z książkami Jane Austen. Kto je czytał, ten wie. Nazywanie go ekranizacją powieści J Austin to jakby kaszankę nazywać polędwicą sopocką.

  26.03.2021 19:00
 • Agadonna (gość)

  Film ciekawie i inteligentnie wyreżyserowany. Całkiem dobrzy aktorzy, pięknie i zręcznie zbudowana narracja, a sceneria, kostiumy i muzyka świetnie wprowadzają w epokę. To moje subiektywne zdanie, ale najważniejsze jest w tym serialu wierność przesłania, jakie niosą pozornie błache powieści "dla pań" Jane Austen. Moim zdaniem to znakomita literatura obyczajowa...psychologiczna. Autorka pod sielskim obrazem angielskiej społeczności sprzed dwustu lat, przekazuje prawdzie oblicze, pełne zakłamania hipokryzji, ale też tęsknoty za pięknem miłością ludzi żyjących w innych realiach, niż obecne, ale... oprócz realiów nic się w nas współczesnych nie zmieniło. Niezależnie skąd kto pochodzi.

  26.03.2021 09:07
 • Zachwycona (gość)

  Jestem zachwycona tym filmem, lekki, przyjemny i tak bardzo inny od pozostałych tego typu filmów.

  23.03.2021 22:47
 • k (gość)

  spodziewałam się czegoś lepszego, w dodatku nie ma na vod za darmo

  23.03.2021 07:35
 • Ola (gość)

  Ekranizacja nie jest zbyt wulgarna a muzyka jest świetna

  22.03.2021 23:28
 • Ola (gość)

  Oglądam i podoba mi się . Lubię literaturę Jane Austen a ekranizacja jest naprawdę ciekawa muzyka nie jest zbyt wulgarna oglądam z zaciekawieniem.

  22.03.2021 23:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×