Sandra Bullock i John Legend stworzą nowy serial muzyczny! Co już wiadomo?

Sandra Bullock stworzy dla Amazona serial inspirowany jest studenckimi latami! Pomagać jej będą John Legend i Akiva Goldsman. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Sandra Bullock jest jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie, która ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych, m. in. w takich hitach jak "Grawitacja", "Wielki Mike" czy "Narzeczony mimo woli". Teraz gwiazda Hollywood chce sprawdzić się w roli producentki.

Jude Law zagra w nowym serialu HBO! Będzie kolejny hit?Zobacz więcej

Bullock wspólnie z Akivą Goldsmanem wpadła na pomysł stworzenia muzyczno-tanecznego serialu, w którym skostniałe struktury obyczajowe amerykańskiego Południa z lat 80. zostają rozbite przez młodzieżową rewolucję. Główną bohaterką będzie młoda kobieta, która nie pozwoli wcisnąć się w wąskie ramy tego, co jest dopuszczalne w jej zaściankowym środowisku. Zacznie eksperymentować oraz szukać nowych wrażeń i środków wyrazu, licząc, że znajdzie miłość, wspólnotę, a przede wszystkich zrozumienie, kim tak naprawdę jest.

Nowy serial twórcy "The End of the F***ing World" z gwiazdą "Ostrych przedmiotów"! O czym będzie?Zobacz więcej

Serial ma być luźno inspirowany wspomnieniami aktorki z lat młodości, a także jej biografią napisaną przez K.C. Perry. Sandra Bullock jest absolwentką East Carolina University w Greenville. Aktorka ukończyła studia na wydziale dramatu w 1987 roku. Za stronę muzyczną przedsięwzięcia ma odpowiadać sam John Legend, który brał udział m. in. przy powstaniu filmu "La La Land".

Póki co nie wiadomo kto zagra w serialu, ani kiedy ruszą zdjęcia.

Kiedy premiera pierwszego szwedzkiego serialu HBO? Znamy szczegóły!Zobacz więcej

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×