sandra bullock

"Bullet Train". Easter eggs, czyli ukryte nawiązania do "Percy Jackson", "Tomek i przyjaciele" i wielu innych tytułów. Odniesień do uwielbianych produkcji nie brakuje!

"Bullet Train" to film, w którym sporo się dzieje. Brad Bitt i jego koledzy robią wszystko, żeby zaskoczyć i zaangażować widza. Historia grupy złodziei to szybka akcja. W humorystycznych dialogach twórcy produkcji ukryli sporo smaczków dla widzów. Scenariusz ma w sobie nawiązania do uwielbianych tytułów. Zobaczcie naszą galerię!

09.08.2022Bullet Train

"Bullet Train". Film z Bradem Pittem w oczach widzów. Dla jednych to najlepsza komedia, a dla innych głupia historyjka. Jak oceniana jest ta produkcja?

Grupa złodziei, pędzący pociąg i cele każdej z misji, które znają tylko nieliczni – to składniki, na których podstawie stworzono "Bullet Train". Nowy film z Bradem Pittem zapowiadał się jako komedia z niezłą mieszanką wybuchową. Produkcja Davida Leitcha dostępna jest już w kinach. Co sądzą o niej widzowie?

09.08.2022Bullet Train

"Niewybaczalne". Produkcje podobne do filmu z zachwycającą Sandrą Bullock! Sprawdź tytuły podobne do najnowszego hitu Netfliksa

Sandra Bullock zachwyca swoim talentem aktorskim już od dekad. Widzowie cenią zarówno jej role komediowe, jak i udział w poważniejszych produkcjach. Swoim występem w filmie "Niewybaczalne" po raz kolejny udowodniła, że sympatia fanów jest jak najbardziej zasłużona. Jeśli szukacie czegoś podobnego do produkcji Netfliksa, to koniecznie czytajcie dalej!

22.12.2021Niewybaczalne

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×