sandra drzymalska

"Sole" [RECENZJA]. Sandra Drzymalska zachwyca we włoskim filmie! Historia Polki, która planuje sprzedać swoje dziecko zdobywa nagrody na kolejnych festiwalach!

Sandra Drzymalska wyrasta na jedną z najciekawszych polskich aktorek młodego pokolenia. Najpierw zachwycała w krótkich metrażach, później pokochali ją widzowie "Stulecia Winnych", a teraz zalicza fenomenalny występ we włoskim filmie "Sole", który swoją polską kinową premierę miał podczas Festiwalu Tofifest, gdzie triumfował w konkursie On Air! Oceniamy.

26.10.2020Recenzja

"Powrót" [RECENZJA]. Tania publicystyka i schematyczne rozwiązania, czyli szansa na dobre kino o ponownej wiktymizacji ofiar wykorzystywania seksualnego zmarnowana

Magdalena Łazarkiewicz na kilka lat zniknęła z kina fabularnego. Jej ostatnia fabuła pt. "Maraton tańca" swoją premierę miała w 2011 roku. W międzyczasie autorka realizowała dla TVP misyjny serial "Głęboka woda" i to właśnie podczas pracy nad tą produkcją trafiła na sprawę, która stała się kanwą scenariusza "Powrotu". Szkoda tylko, że nie jest to udany powrót.

06.04.2019Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×