"Sanktuarium zła". Agnieszka Grochowska w nowym serialu Canal+! Co wydarzyło się w koszmarnym sanatorium w Alpach?

Czy może być coś gorszego niż uwięzienie w szpitalu, w którym nic nie jest takie, jakie się na pozór wydaje, a wszyscy dokoła uważają cię za kogoś zupełnie innego? Może to, że sam zaczynasz im wierzyć? Jakie mrożące krew w żyłach eksperymenty przeprowadza się na pacjentach pewnego apejskiego sanatorium? Oglądaj "Sanktuarium zła" już wkrótce!

Multimedia

"Sanktuarium zła" od 6.06.2019 o godz. 21:00 w Canal+! - sprawdź program tv

Czy może być coś gorszego niż uwięzienie w szpitalu, w którym nic nie jest takie, jakie się na pozór wydaje, a wszyscy dokoła uważają cię za kogoś zupełnie innego? Może to, że sam zaczynasz im wierzyć?

Kiedyś więzienie, teraz walka o sprawiedliwość dla bezprawnie skazanych! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Akcja „Sanktuarium Zła”, ośmioodcinkowego thrillera psychologicznego, rozgrywa się w Alpach. Główne bohaterki to pochodzące ze Szwecji, rozdzielone w przeszłości, bliźniaczki Siri i Helena. Ich relacje od zawsze były skomplikowane. Gdy Helena dostaje zaproszenie od Siri, by odwiedziła ją w sanatorium, w którym mieszka, kobieta w pierwszej chwili jest niechętna. Jednak wizja wakacji w Alpach ostatecznie ją przekonuje.

Po kilku dniach Siri informuje Helenę, że ma do załatwienia ważną sprawę. Prosi siostrę o zastępstwo, lecz ta, mimo zauroczenia pensjonatem, odmawia. Wkrótce Siri znika. Pozostawiona sama sobie Helena zaczyna rozumieć, że jej siostra szybko nie wróci. Odkrywa także, że w sanktuarium, w którym przebywa, prowadzone są mrożące krew w żyłach eksperymenty na pacjentach chorych psychicznie. Uwięziona Helena zauważa, że nikt nie jest tu tym, za kogo się podaje. Na domiar złego wszyscy biorą ją za Siri. Otoczona grupą niebezpiecznych manipulatorów kobieta uświadamia sobie, że będzie musiała posunąć się do najgorszych czynów, aby przetrwać.

W międzynarodowej obsadzie włosko-szwedzkiej produkcji znalazła się Agnieszka Grochowska. Podczas zdjęć we włoskich Alpach doszło do wypadku z udziałem naszej aktorki, dachował samochód, którym podróżowała. Na szczęście nic złego jej się nie stało, poważniej ranna została jej koleżanka, która prowadziła auto.

Kolejny sukces Polaków! Aktorka wystąpiła w amerykańskiej produkcji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O wyzwaniach na planie serialu Agnieszka Grochowska tak mówiła w wywiadzie dla Nowej Trybuny Opolskiej:

Bardzo jestem ciekawa szwedzko-włoskiego serialu, który kręciliśmy w Rzymie od wakacji zeszłego roku. W "Sanctuary" zagrałam psychiatrę. To było wyzwanie. Musiałam zagrać kogoś, kto nie tylko dobrze mówi po angielsku, ale również kogoś, kto umie przeprowadzić skomplikowaną myśl w tym języku. Przy 35 dniach zdjęciowych, materiał był dosyć spory.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×