"Sanktuarium zła". Będzie 2. sezon? Agnieszka Grochowska zdradza, jak wyglądała praca na planie szwedzkiego serialu!

"Sanktuarium zła" to szwedzki serial, w którym jedną z ról zagrała Agnieszka Grochowska. Aktorka opowiedziała, jak wyglądała praca na planie. Czy będzie 2. sezon mrocznej historii rozgrywającej się w Alpach?

Multimedia

"Sanktuarium zła" w czwartki o godz. 21:00 w Canal+! - sprawdź program tv

Agnieszka Grochowska w "Sanktuarium zła" gra dr Kowalską - psychiatrę, która pracuje w sanatorium w Alpach. Specjalizuje się w przypadkach kobiet o osobowościach psychopatycznych. Jej urok osobisty i chęć do współpracy to otoczka, która pozwala ukryć ogromne ambicje. Gdy Kowalska zostaje zaatakowana, zaczyna się mścić.

Agnieszka Grochowska w nowym serialu Canal+! Zobacz więcej

"Sanktuarium Zła" to ośmioodcinkowy thriller psychologiczny, który rozgrywa się w Alpach. Polska aktorka przyznaje, że praca na planie we Włoszech była dla niej zupełnie nowym doświadczeniem i sporym wyzwaniem. - To dla mnie pierwsza tak duża rola w obcym języku. Spędziłam około 40 dni zdjęciowych mówiąc po angielsku. Miałam dużo zabawy, bo człowiek mówiąc w obcym języku ma inną osobowość. Najpierw trzeba odnaleźć swoją osobowość, a potem zająć się osobowością postaci - wskazuje Agnieszka Grochowska.

Czy będzie 2. sezon "Sanktuarium zła"? Tego wciąż nie wiadomo. - Najpierw muszą być wyemitowane wszystkie odcinki, żeby zobaczyć, co tam dalej się z nim dzieje. (...) Byłoby wspaniale. Myślę, że bym nie pożałowała - przyznaje aktorka. A jakie Grochowska widzi różnice między pracą na planie polskiego i zagranicznego serialu? Zobacz wideo!

Kolejny sukces Polaków! Aktorka wystąpiła w amerykańskiej produkcji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×