„Santa Diabla” - nowa telenowela w TV Puls od 8 lipca

„Santa Diabla” to pełna zwrotów akcji intrygująca historia Santy Martinez, która zmienia tożsamość i jako piękna Amanda Braun mści się na wpływowej rodzinie Cano za krzywdę, którą wyrządziła jej ukochanemu mężowi.

Multimedia

Niespodziewana miłość, dylematy moralne i zemsta, która napędza do działania… Już w środę, 8 lipca, TV Puls rozpocznie emisję nowej, amerykańskiej telenoweli „Santa Diabla”. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 13:00. Będzie to premiera tej znakomitej produkcji w Polsce.

„Santa Diabla” to pełna zwrotów akcji intrygująca historia Santy Martinez, która pragnie zemsty na wpływowej rodzinie Cano za krzywdę, którą ta wyrządziła jej ukochanemu mężowi. Pod przybranym nazwiskiem – jako Amanda Braun – wkupia się w łaski rodziny Cano, by zniszczyć ją od środka. Niespodziewanie piękna kobieta staje przed wielkim życiowym dylematem. Musi wybierać między miłością a zemstą, do której tak usilnie dąży…

W rolę Santy Martinez / Amandy Braun wciela się piękna aktorka i modelka wenezuelskiego pochodzenia Gaby Espino, znana m.in. z takich produkcji, jak „Bezwstydnice” i „Diabeł wie lepiej”. „Santa Diabla” to produkcja amerykańskiej sieci telewizyjnej Telemundo Internacional, czołowego producenta telenowel na świecie.

Premiera „Santa Diabla” środa, 8 lipca, godz. 13:00

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 13:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×