"Santa Evita". Natalia Oreiro blondynką w nowej produkcji. Ten serial ma szansę stać się hitem Disney+

Na platformie Disney+ pojawił się nowy serial "Santa Evita". Produkcja opowiada o Evicie Perón, ikonie argentyńskiej polityki, która stała się gwiazdą światowej popkultury. Mimo przedwczesnej śmierci, jej życie było barwne niczym sensacyjny film, dlatego nie powinno dziwić, że nakręcono o niej serial. Co ciekawe w głównej roli można zobaczyć znaną z serialu "Zbuntowany anioł" Natalię Oreiro. Co wiadomo o serialu? Sprawdźcie sami.

Multimedia

Natalia Oreiro jako Eva Perón

Natalia Oreiro dała się poznać polskim widzom główną rolą w telenoweli "Zbuntowany anioł". Serial bił rekordy oglądalności, a aktorka cieszyła się ogromną popularnością i miłością fanów. Od tamtej pory gwiazda zagrała w wielu produkcjach, m.in. "Jak mam na imię", "Lynch", "Anioł Śmierci", "Entre caníbales", "Gilda", "Re loca", "Noc pełna magii" czy właśnie "Santa Evita" w którym aktorka wciela się w rolę Evy Perón - żonę prezydenta Argentyny Juana Peróna i jednocześnie działaczkę polityczną i społeczną.

Jej życie można porównać do losów Diany Spencer - podobnie jak ona, Eva Perón słynęła ze swojego zaangażowania społecznego, potrafiła rozkochać w sobie tłumy i zmarła w bardzo młodym wieku. Kobieta chorowała na raka szyjki macicy, co w ówczesnych czasach było równoznaczne z wyrokiem śmierci. Mimo że jako pierwsza kobieta w Argentynie przyjmowała chemioterapię niestety nie udało się jej uratować. Pierwsza dama Argentyny zmarła w wieku zaledwie 33 lat, stając się ikoną argentyńskiej polityki.

Natalia Oreiro olśniła wszystkich kreacją z trenem. Czas się dla niej zatrzymał. Nie zgadniecie ile ma lat!Zobacz więcej

"Santa Evita" - co wiadomo o produkcji?

Nowy serial "Santa Evita" zadebiutował na platformie Disney+ 26 lipca - dokładnie w 70. rocznicę śmierci Evy Perón. Serial wyreżyserował Alejandro Maci, a za produkcję odpowiada sama Salma Hayek. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać serial nie opowiada o życiu pierwszej damy Argentyny Evy Perón, a o tym, co wydarzyło się z jej ciałem po śmierci. Akcja "Santa Evita" rozpoczyna się w dniu jej śmierci.

Gdy umiera w skutek choroby nowotworowej rozpoczyna się lawina przedziwnych wydarzeń, które budziły poruszenie. O czym mowa? Gdy Eva Perón umiera, żegnają ją tłumy. Kobietę chciały zobaczyć miliony, a podczas przewożenia ciała, wielu mieszkańców zostało rannych a 8 osób zginęło. To jednak nie koniec. Mąż Evy, prezydent Juan Domingo Perón Sosa miał w planach wybudowanie mauzoleum, tak aby wszyscy fani jego zmarłej żony mogli ją oglądać. Dlatego też postanowił zabalsamować jej ciało. W oczekiwaniu na wybudowanie mauzoleum, ciało przechowywano, jednak do budowy nigdy nie doszło.

Po przewrotach politycznych, prezydent stracił władzę u uciekł za granicę. Co stało się z ciałem kobiety? Właśnie wędrówka ciała jest głównym tematem poruszanym w serialu. "Santa Evita" jest serialem opartym na faktach, ale określanym jako life fiction, czyli częściowo wzbogaconym wymyślonymi historiami.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Egeszege (gość)

    Natalia Oreiro...jak putler osobiście dawał jej paszport to była taka dumna z zostania rosjanką i wychwalała władzia, że taki super i och i ach, a teraz, jak jej kochany władzio zwariował, to spierd***ła z Rosji i ściemnia, że ona w sumie to putlera nigdy nie popierała...

    04.08.2022 08:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×