Sara Boruc-Mannei zarażona koronawirusem? Żona Artura Boruca ma wszystkie objawy!

Sara Boruc podejrzewa, że zaraziła się koronawirusem! Żona Artura Boruca poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety zarówno w Polsce, jak i w Anglii nie poddano jej testom na obecność koronawirusa! Dlaczego?

Multimedia

Sara Boruc ma koronawirusa?

Żona Artura Boruca jest chora. Piękna wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jeszcze kilka dni temu miała wszystkie objawy wskazujące na koronawirusa.

Ja jestem dzisiaj szósty dzień chora. Odzyskałam głos, wreszcie minęła mi gorączka, a oprócz tego miałam wszystkie objawy, o których piszą, więc mega się zestresowałam. Miałam duszności, miałam kaszel, miałam katar, wszystko jak opisują.

Tom Hanks zarażony koronawirusem! Poinformował o pozytywnym wyniku testu. Zostaje pod obserwacją w AustraliiZobacz więcej

Okazuje się, że Sara Boruc-Mannei próbowała potwierdzić swoje najgorsze obawy w służbie zdrowia, ale zarówno w Polsce, jak i w Anglii usłyszała, że nie kwalifikuje się do testu na obecność SARS-CoV-2.

[...] Jak poszłam się zbadać w Polsce, to pytali się, czy podróżowałam do krajów wysokiego ryzyka, czy miałam kontakt z takimi osobami, a ja nie podróżowałam w te kraje, ani nie miałam kontaktu z takimi ludźmi, więc nie kwalifikuję się do testu. Podobnie jest w Anglii. Wróciłam do Anglii i zadzwoniłam na numer, na który się dzwoni, okazało się, że to automatyczny twór totalnie, odpowiadasz na pytania, wciskasz guziki, jeśli nie byłeś w tych krajach i nie miałeś styczności z ludźmi, którzy byli, to nie kwalifikujesz się do testu - ujawniła.

Przypominamy, że jedną z pierwszych znanych osób zarażonych koronawirusem jest Tom Hanks i jego żona Rita Wilson. Para zaraziła się podczas pobytu w Australii. Aktor kręcił tam film o życiu Elvisa Presleya, w którym wciela się w rolę jego menadżera. Od grudnia 2019 roku wirusem zaraziło się już w sumie ponad 120 tys. osób w 110 krajach.

Sara Boruc nie jest więc pewna, że ma koronawirusa.

Nie mówię, że jestem pewna, że mam koronawirusa i tak dalej, na pewno krążą jakieś choróbska i to był wirus, bo byłam u lekarza się zbadać - uściśliła wokalistka.

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×