"Sara" skończyła 23 lata! Zobacz, jak zmieniła się Agnieszka Włodarczyk!

Dokładnie 23 maja 1997 r. swoją premierę miał film "Sara" w reżyserii Macieja Ślesickiego. Debiutowała w nim Agnieszka Włodarczyk, która miała wtedy zaledwie 16 lat. Zobacz, jak od tamtej pory zmieniła się aktorka!

Multimedia

"Sara" to historia miłosno - gangsterska, która opiera się na romansie wrażliwej i pięknej szesnastolatki Sary (Agnieszka Włodarczyk) ze sporo starszym od niej "twardym facetem", Leonem (Bogusław Linda). Nie różnica wieku jest tu jednak zasadniczą przeszkodą, lecz fakt, że "twardziel" został wynajęty przez tatę - gangstera (Marek Perepeczko) do ochraniania dziewczyny...

TOP12 filmowych wyznań miłości [GALERIA]Zobacz więcej

Ojciec Sary jest potężny, wpływowy i bezwzględny, a ostatnią rzeczą, jakiej życzyłby swojej nieletniej córce, jest związek z rozpitym, porażającym egzotyczną abnegacją "gorylem". Sam Leon, zamknięty w sobie, wypalony po tragicznych przejściach, próbuje obronić się przed nagłym uczuciem i uratować swój wizerunek zimnego, lojalnego profesjonalisty. Nie wydaje się jednak, by rezerwa Leona i groźby ojca mogły powstrzymać rozkochaną nastolatkę.

W "Sarze" debiutowała Agnieszka Włodarczyk, która miała wtedy zaledwie 16 lat. Wykazała się dużą odwagą, występując przed kamerą zupełnie nago i nagrywając mocne sceny miłosne ze sporo od siebie starszym Bogusławem Lindą. Wkrótce okazało się, że ryzyko się opłaciło, bo od tej pory kariera Agnieszki nabrała tempa. Reżyser Maciej Ślesicki szybko zaangażował młodą aktorkę do kolejnego swojego projektu - tym razem serialu "13 posterunek", gdzie grała siostrę Cezarego Pazury.

Agnieszka Włodarczyk: "Azja Express" powinien być wyświetlany w kinach [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnych latach Włodarczyk pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Zostać miss", "Plebania", "Dziki" czy "Pierwsza miłość". Zagrała także w filmach: "E=mc²", "Rób swoje, ryzyko jest twoje", "Nigdy w życiu!", "Job, czyli ostatnia szara komórka" i "Kac Wawa". Mogliśmy ją oglądać w wielu programach rozrywkowych. Była uczestniczką "Tańca z gwiazdami", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Przygarnij mnie" czy ostatnio - "Azja Express", gdzie w ekstremalną podróż do Azji wyruszyła z Marią Konarowską. W 2007 r. wygrała "Jak oni śpiewają". W naszej galerii możecie zobaczyć, jak przez lata zmieniała się Agnieszka Włodarczyk!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Olo (gość)

    PRZEPRASZAM ŻE TO PISZE ALE PANI AGNIESZKA WŁODARCZYK NAROBIŁA SOBIE WSTYDU I SWOJEJ RODZINIE BO WYSTĄPIŁA NAGO W FILMIE JAK MIAŁA 16 LAT BYŁA NIEPŁNOLETNIA A JEJ RODZICE I RODZINA NA COŚ TAKIEGO OHYDNEGO JEJ POZWOLILI ŻEBY WYSTĄPIŁA NAGO. PRZECIEŻ TO JEST COŚ NIESMACZNEGO I NIESTOSOWNEGO!!! PANI AGNIESZKA WŁODARCZYK BYŁA JESZCZE DZIECKIEM JAK NIEPŁNOLETNIEJ MŁODEJ DZIEWCZYNIE MOŻNA NA COŚ TAKIEGO POZWOLIĆ. I JAK PANI SIĘ NIE WSTYDZI PANI AGNIESZKO TEGO ŻE PANI W WIEKU 16 LAT WYSTĄPIŁA NAGO, POPROSTU PANI NIE MA WSTYDU PANI SIĘ ZACHOWAŁA JAK. . . . . PANI WIE JAK JAK PANI TO WYTLUMACZY SWOIM DZIECIOM JAK JE PANI BĘDZIE MIEĆ!!! JAK SIĘ PANI ZAPYTAJA DLACZEGO PANI WYSTĄPIŁA NAGO W FILMIE. POWINNA SIĘ PANI WSTYDZIĆ TEGO CO PANI ZROBIŁA BO TO "WOŁA O POMSTE DO NIEBA" I TU NIC NIE MA DO TEGO ŻE PANI JEST AKTORKĄ A TEN FILM TO BYŁA FIKCJA FILMOWA ITD. TO PANI BEZWSTYDNEGO ZACHOWANIA NIE USPRAWIEDLIWIA.

    08.01.2020 17:27
  • ESTETA (gość)

    Obawiam się,że tak sformułowane zdanie jest swego rodzaju chorą ekwilibrystyką, w niezbyt udany sposób użyty dla oddania fikcji literackiej, w oparciu o którą został nakręcony ten film. A jakby tego było mało,samo słowo "abnegacja" zostało absolutnie niepoprawnie i bez znajomości jego znaczenia, wtrącone w to egzotyczne zdanie: "...porażającym egzotyczną abnegacją "gorylem".

    17.10.2019 02:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×