sarah jessica parker

"And just like that". Kontynuacja sequela "Seksu w wielkim mieście" potwierdzona! Co wiemy o 2. sezonie "And just like that"?

Sequel "Seksu w wielkim mieście" zebrał tyle samo pozytywnych opinii, co krytyki. Jedno jest pewne - niezależnie, czy chwalą, czy negują, najprawdopodobniej obejrzeli cały sezon przygód Carrie, Mirandy i Charlotte, ciekawi, co wydarzy się w kontynuacji kultowego serialu z przełomu tysiącleci. Dziś już wiemy, że będziemy dalej oglądać ich losy - twórcy potwierdzili, że powstanie 2. sezon serialu!

23.03.2022And Just Like That

"And Just Like That". Chris Noth nie pojawi się w zakończeniu. Twórcy zdecydowali się na to przez oskarżenie aktora o molestowanie kobiet

Przed premierą "And Just Like That" spekulowano, co wydarzy się u uwielbianych bohaterów. Od 9 grudnia znowu śledzimy losy Carrie Bradshaw i jej najbliższych. Teraz pojawiły się doniesienia o tym, że w finałowej scenie obok głównej bohaterki nie zobaczymy słynnego Mr. Biga. Twórcy serialu mieli podjąć taką decyzję ze względu na ostatnie oskarżenie wobec Chrisa Notha o molestowanie seksualne.

06.01.2022And Just Like That

„And Just Like That” bez Kim Cattrall. Fani komentują „to już nie to samo”, aktorka lajkuje ich posty!

Od 9 grudnia co tydzień na na HBO Go pojawiają się dwa nowe odcinki wyczekiwanej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”. Serial „And Just Like That” od pierwszych odcinków wzbudza niemałe kontrowersje wśród widzów. Jak się okazuje, część z publiczności bardzo żałuje, że w serialu nie ma Samanthy. Co na to sama Kim Cattrall, odtwórczyni przebojowej blondynki?

16.12.2021And Just Like That

„And Just Like That”. Peleton wypuścił reklamę z Mr. Bigiem! Wszystko po to, by ratować firmę

Gdy 9. grudnia HBO GO wypuściło dwa pierwsze odcinki „And Just Like That”, czyli kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”, nikt nie spodziewał się, że jeden z głównych bohaterów serialu umrze, a jego śmierć w realnym życiu przyniesie straty jednemu z producentów rowerków. Kilka dni po po premierze firma niespodziewanie opublikowała reklamę z… zmarłym bohaterem! Czy to pomoże w biznesie?

16.12.2021And Just Like That

"And Just Like That". Willie Garson ukrywał swój stan przed znajomymi z planu! Jego śmierć była dla nich zaskoczeniem

Świat seriali obecnie żyje premierą pierwszych odcinków serialu "I tak po prostu", kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście". Chociaż pojawienie się nowej produkcji spotkało się z dużym entuzjazmem ze strony fanów oryginału, nie brakuje też trudnych emocji. Porusza nie tylko fabuła, ale także wydarzenia z czasu prac nad serialem!

13.12.2021And Just Like That

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×