"Saturday Night Live". Aktorzy zapowiadają polską edycję amerykańskiego show! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czego możemy spodziewać się po SNL Polska.

Multimedia

SNL Polska - odcinek 1. w sobotę, 2.12.2017 o godz. 21:00 w showmax.com!

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli "Saturday Night Live", który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W polskiej edycji w obsadzie znaleźli się: Laura Breszka, Monika Babula, Karolina Piechota, Helena Ganjalyan, Magda Smalara, Michał Meyer, Michał Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Szymon Mysłakowski, Mateusz Grydlik i Kamil Pruban.

Zobacz zapowiedź polskiej edycji kultowego programu [WIDEO]Zobacz więcej

- Ten format jest niesamowity. Mamy identyczną scenografię jak w Nowym Jorku. Byłam w szoku jak tu weszłam - wskazuje Laura Breszka. - Możemy spodziewać się daleko idącego poczucia humoru - dodaje Michał Meyer.

Cztery pierwsze odcinki SNL Polska będą emitowane na żywo na kanale YouTube SNL Polska oraz na stronie www.showmax.com - za darmo. Odcinki na stronie będą widoczne nawet dla niezarejestrowanych użytkowników. Transmisja w każdą sobotę o godzinie 21.00. Po jej zakończeniu program będzie można oglądać już tylko po rejestracji w serwisie. Aby obejrzeć odcinek na żywo na urządzeniach mobilnych należy zaktualizować aplikację Android i iOS do najnowszej wersji.

Monolog Piotra Adamczyka i występ Darii Zawiałow. Co jeszcze w 1. odcinku? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×