"Saturday Night Live" odcinek 10. Piotr Cyrwus wyszedł z szuflady Ryśka z "Klanu"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Piotr Cyrwus na scenie SNL Polska rozprawił się z zaszufladkowaniem go jako aktora jednej roli. W każdym ze skeczy wcielił się w zupełnie inną postać, wykazując się przy tym dużą dozą dystansu do siebie i swojej serialowej przeszłości.

Multimedia

Prowadzący odcinek już na samym początku przyznał, że raz na zawsze chce rozprawić się z szufladą Rysia z Klanu, w której został zamknięty przez swój wieloletni związek z odcinkową produkcją telewizji publicznej. Żartował, że dzięki SNL Polska dostał najwięcej głównych ról. Podczas sobotniego występu zagrał m.in. głowę rodziny w skeczu Katalog na życie, nawiązującym do bezpardonowego lokowania produktu w serialach.

Występ Króla Bieli i Władcy Zonków oraz powrót do przeszłości [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Warto wspomnieć, że w trakcie rodzinnej celebracji do stołu podano rybę - danie bliskie sercu głównego bohatera filmu Fanatyk. W SNL Polska aktor wcielił się również w rolę umierającego w okopie żołnierza, który na łożu śmierci dowiaduje się o zdradzie swojej żony. Prowadzący zachęcał też do przygarnięcia białych, urodzonych i wychowanych w Polsce kotków zapewniając, że nie mają nic wspólnego z mieszańcami z zagranicy. Obyty z występami na żywo przed teatralną publicznością aktor doskonale poradził sobie z zawrotnym tempem programu.

Na scenie muzycznej wystąpił Krzysztof Zalewski, którego rockowe utwory porwały publiczność. Piosenkarz wykonał dwa kawałki ze swojego albumu "Złoto": "Miłość miłość" oraz "Polsko".

Zobacz galerię

Piotr Cyrwus o swoich rolach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×