"Saturday Night Live" odcinek 3. Jakub Gierszał i Natalia Kukulska podgrzeją atmosferę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jakub Gierszał poprowadzi 3. odcinek SNL Polska! Jak wypadnie w komediowej wersji? Na scenie pojawi się także Natalia Kukulska. Oto zapowiedź!

Multimedia

SNL Polska - odcinek 3. w sobotę, 16.12.2017 o godz. 21:00 w showmax.com!

"Najlepszy" Jakub Gierszał pojawił się już w ostatnim odcinku SNL, gdzie wystąpił w skeczu "Polski casting do Star Wars". Na koncie ma znakomite role w filmach "Pokot", "Córki dancingu" czy "Nieulotne". W roli prowadzącego odcinek SNL Polska pokaże się jednak z zupełnie nowej, komediowej strony.

Michał Piróg gospodarzem w 2. odcinku! Kto zaśpiewa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gościem muzycznym już w najbliższą sobotę będzie Natalia Kukulska, artystka, której nie trzeba przedstawiać. Natalia zagra na żywo dwa utwory ze swojej ostatniej płyty "Halo tu Ziemia". Transmisja o 21.00 na kanale YouTube SNL Polska oraz na www.showmax.com - za darmo, nawet dla niezarejestrowanych użytkowników. Po transmisji cały odcinek będzie można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Zobacz galerię

Aktorzy zapowiadają SNL Polska

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×