"Saturday Night Live" odcinek 9. Piotr Cyrwus w SNL Polska! Krzysztof Zalewski na scenie muzycznej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Klan prowadzących SNL Polska powiększa się o kolejne znane nazwisko! Okrągły, 10. odcinek SNL Polska poprowadzi Piotr Cyrwus - aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Na muzycznej scenie zobaczymy też Krzysztofa Zalewskiego - człowieka wielu muzycznych talentów, który ostatnio zasłynął fenomenalnym wykonaniem utworów Niemena.

Multimedia

Głowa rodziny Lubiczów we własnej osobie na scenie SNL Polska! Piotr Cyrwus od lat kojarzony był z Klanem, a Panem Rysiem nazwał go kiedyś nawet były prezydent. Jednak odkąd w 2012 r. aktor zrezygnował z dalszego udziału w tej odcinkowej produkcji, można oglądać go w zupełnie nowych wcieleniach. Ostatnio zagrał m.in. w krótkometrażowych produkcjach: pastiszu horroru pt. Zacisze oraz filmie na podstawie internetowej copypasty pt. Fanatyk. Teraz swoją wszechstronność zaprezentuje w SNL Polska, mierząc się z wyzwaniem współtworzenia skeczy i występem na żywo w sobotni wieczór!

PIOTR CYRWUS - telewizyjna publiczność pokochała go za rolę Ryśka w Klanie, jednak aktor w swojej różnorodnej karierze pojawił się również w produkcjach takich reżyserów jak Steven Spielberg (Lista Schindlera), Krzysztof Zanussi (Cwał) czy Andrzej Wajda (Pan Tadeusz). Występował również na deskach teatrów: Starego, STU, Jaracza oraz w Teatrze Telewizji. Ostatnio zagrał pogromcę psychopatycznego mordercy w komedii grindhouse Showmax pt. Zacisze. Piotr wcielił się też w tytułową rolę w Fanatyku, pierwszym filmie zrealizowanym na podstawie internetowej copypasty autorstwa Malcolma XD, Mój stary to fanatyk wędkarstwa.

KRZYSZTOF ZALEWSKI - muzyk, kompozytor i autor tekstów. Zwycięzca Idola, który na mocy wygranego kontraktu wydał swój debiutancki album studyjny Pistolet. W ramach muzycznego wsparcia występował na scenie m.in. z Nosowską, HEY czy Muchami. Współpracował również z Brodką, która o Zalewskim mówi: Niezwykle utalentowana torpeda! Charyzma przeplatająca się z wielką wrażliwością życiową i muzyczną. Parę lat temu powrócił z autorską płytą Zelig. Na potrzeby projektu Męskie Granie w 2015 r. współtworzył przebój Armaty. Jego hitowy singiel Miłość miłość promował kolejny solowy album zatytułowany Złoto. Od paru tygodni prowadzi audycję Zalef zgiełku w radiowej Trójce. Aktualnie trwa jego trasa koncertowa realizowana w ramach projektu “Zalewski śpiewa Niemena”.

Występ Króla Bieli i Władcy Zonków oraz powrót do przeszłości [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa i Krzysztofa Zalewskiego będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×