Scarlett Johansson najbardziej kasową aktorką 2016 roku! Kto jeszcze znalazł się na liście? [RANKING]

Magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej kasowych aktorów i aktorek 2016 roku. Pierwsze miejsce zdobyła Scarlett Johansson wyprzedzający tym samym swoich kolegów - Chrisa Evansa oraz Roberta Downeya Jr. Kto jeszcze znalazł się na liście najbardziej kasowych aktorów i aktorek mijającego roku? Sprawdźcie!

Multimedia

To właśnie na Scarlett Johansson hollywoodzki przemysł filmowy zarobił najwięcej w 2016 roku. Najwyższy stopień podium aktorka zawdzięcza m.in. rolom w filmach "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" oraz "Ave Cezar!". Tegoroczne produkcje z udziałem Johansson zarobiły aż 1,2 mld dolarów. Muza Woody’ego Allena wyprzedziła nawet Chrisa Evansa oraz Roberta Downeya Jr. Gwiazdorzy znaleźli się na drugim miejscu zestawienia. Kolejna na liście jest Margot Robbie. Tuż za nią uplasowała się natomiast Amy Adams.

CZYTAJ TAKŻE:

W Ameryce wybrano już najlepsze filmy 2016 roku! Obejrzycie je wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Warto dodać, że zestawienie zostało przygotowane na podstawie sprzedaży biletów na filmy z udziałem hollywoodzkich aktorów i aktorek i nie uwzględnia ono produkcji animowanych, w których gwiazdy jedynie użyczały swoich głosów.

Kto jeszcze znalazł się na liście najbardziej kasowych aktorów i aktorek mijającego roku? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, serwis x-news

CZYTAJ TAKŻE:

Oto najbardziej przepłacani aktorzy Hollywood! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×