Sean Penn kręci film w Ukrainie. Chce pokazać, jak wygląda napaść Rosji na niepodległą Ukrainę!

Trudno nie żyć w obecnej chwili zbrojną napaścią Rosji na niepodległą Ukrainę. My, Polacy, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ale co ważniejsze, zdają sobie sprawę z tego także gwiazdy Hollywood. Sean Penn, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów, jest obecnie w Ukrainie, gdzie kręci film dokumentalny o wojnie!

Multimedia

Sean Penn to aktor, którego przedstawiać nie trzeba. Takie filmy, jak "Obywatel Milk" czy "Rzeka tajemnic", sprawiły, że ludzie zachwycili się jego talentem. Penn już nie raz pokazywał, że polityka nie jest dla niego pustym słowem i interesuje się tym, co dzieje się na świecie, więc nikt nie powinien się zdziwić, że obecnie hollywoodzki gwiazdor przebywa w Ukrainie, gdzie realizuje film o wojnie rozpętanej przez Rosję!

Nowy serial z Seanem Pennem w polskiej telewizji! [KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?]Zobacz więcej

Wiadomo, że Sean Penn miał okazję spotkać się z Prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim oraz wicepremier Iryną Wiereszczuk. Wiadomo również, że spotkał się z lokalnymi dziennikarzami oraz żołnierzami, którzy bronią Ukrainy.

Aktor zamierza opowiedzieć o rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy Penn gości w Ukrainie; był tam już w listopadzie 2021 roku, gdy zaczął się przygotowywać do realizacji filmu, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie to film o wojnie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • M*a*d*k*$$$ (gość)

    O matko, zamiast jechać Rosję napisałem jebać Ukrainę, taki błąd zrobiłem

    04.03.2022 12:03
  • M*a*d*k*$$$ (gość)

    Jebać Ukrainę

    04.03.2022 11:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×