sebastian fabijański

"Odwilż" obsada. Aktorzy i bohaterowie pierwszego polskiego serialu HBO Max. Kim są? Co jeszcze wiemy o tej kryminalnej produkcji?

Na HBO Max znajdziemy wiele oryginalnych produkcji. Teraz pojawił się tam również pierwszy polski serial – "Odwilż". W tej kryminalnej historii nic nie jest czarno-białe. Śmierć młodej kobiety kryje za sobą wiele tajemnic, które próbuje rozgryźć policjantka grana przez Katarzynę Wajdę. Jakie szczegóły już znamy? Kim są bohaterowie serialu "Odwilż"?

01.04.2022Odwilż

"Jak pokochałam gangstera" [RECENZJA]. Film o słynnym polskim gangsterze już na Netflix! Będzie hit na miarę "Jak zostałem gangsterem"?

"Jak zostałem gangsterem" to film Macieja Kawulskiego, który podbił kina na początku 2020 roku, a następnie stał się streamingowym hitem. Nic więc dziwnego, że kolejnym obrazem z cyklu zainteresowała się platforma Netflix, licząc, że i tym razem będzie przebój. Jak prezentuje się film "Jak pokochałam gangstera"? Sprawdziliśmy!

05.01.2022Recenzja

"Psy 3. W imię zasad" [RECENZJA]. Kotlet z psa, trzeciej kategorii, pomielone razem z budą, czyli zemsta emerytów i rencistów

"Psy" Władysława Pasikowskiego to film kultowy, który zdefiniował polskie kino sensacyjne na długie lata. I gdy już wydawało się, że Franz Maurer będzie wiódł szczęśliwe życie w Nowej Zelandii, gdzie bratu sprzedał swoją bałkańską kobietę za dwie skrzynki whisky, okazuje się, że pan Franciszek jednak przebywał w polskim zakładzie karnym, z którego - jakimś cudem - wychodzi. Przeszłość do Maurera wraca wcześniej niż mógł się tego spodziewać. Oceniamy film "Psy 3. W imię zasad".

13.12.2021Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×