Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski poprowadzą studio przy konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN

Dzięki najnowszym technologiom studio przy zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków, a wszystko merytorycznie i z pasją poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

Multimedia

WYJĄTKOWY DUET PROWADZĄCYCH

Podczas rozpoczynającego się 19 listopada sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich TVN pokaże na żywo wszystkie konkursy rozgrywane poza Polską. Relacjom ze skoczni będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studio TVN, które poprowadzi znakomity duet dziennikarzy sportowych – Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

Duet naszych prowadzących to doskonałe połączenie wielkiego doświadczenia w dziennikarstwie sportowym, wiedzy, poczucia humoru i energii. Intensywnie pracujemy, by wszyscy miłośnicy skoków narciarskich w Polsce mogli znaleźć w naszych studiach coś dla siebie – rozmowy ze skoczkami i trenerami, analizy ekspertów, materiały zza kulis Pucharu Świata... Już nie możemy doczekać się początku sezonu! – podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

TVP straciła prawa do transmisji skoków narciarskich! Jest oświadczenie: "Liczymy na opamiętanie, powrót zdrowego rozsądku"Zobacz więcej

Dziennikarze będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi oraz ekspertkami i ekspertami (zarówno obecnymi na miejscu, jak i online), łączyć się z reporterami, analizować najważniejsze wydarzenia i występy Polaków, odkrywać przed widzami tajemnice skoczni, a także pokazywać uwagi i reakcje fanów w mediach społecznościowych. W każdym tygodniu będą gościli znakomite postaci związane ze skokami narciarskimi.

Wreszcie się zaczyna! Mam ogromną nadzieję, że podobnie jak ja, widzowie już nie mogą się doczekać tej chwili, kiedy ruszy karuzela Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem będzie się ona kręcić w nowych telewizyjnych okolicznościach, więc emocje są tym większe. Liczą się każdy start, każdy skok, każdy metr…ale liczy się też każdy Kibic! Wierzę, że wspólnie przeżyjemy niezapomniany, a przede wszystkim fascynujący sezon skoków narciarskich w TVN, Eurosporcie i Playerze – mówi Sebastian Szczęsny.

Możliwość wzięcia udziału w tak wielkim wydarzeniu, to powrót do moich zawodowych, sportowych korzeni. Nie mogę się doczekać pierwszych skoków tej zimy! Apetyty na sukces naszych zawodników mamy ogromne, podobnie jak te, które dotyczą nowej jakości prezentowania zawodów Pucharu Świata w TVN, Eurosporcie i Player.pl. Bardzo się cieszę, że przy jednym stole usiądziemy razem z Sebastianem Szczęsnym, bo to jeden z największych fachowców w tej dyscyplinie sportu. Gwarantujemy świetnych gości w specjalnie zaprojektowanym studiu i moc wspólnego kibicowania! - dodaje Damian Michałowski.

Sebastian Szczęsny jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z mediami sportowymi związany jest od ponad 20 lat. Jest jednym z najbardziej cenionych w Polsce dziennikarzy zajmujących się skokami narciarskimi - skomentował ponad 280 konkursów Pucharu Świata. Relacjonował też bezpośrednio najważniejsze starty polskich sportowców na mistrzostwach świata, a także zimowych i letnich igrzyskach olimpijskich (Salt Lake City, Turyn, Pyeongchang, Pekin, Londyn, Rio de Janeiro). Pracował w radio RMF FM oraz w TVP.

Damian Michałowski od marca 2020 roku jest jednym z prowadzących Dzień Dobry TVN. Trwającą już ponad 15 lat karierę w mediach zaczynał od redakcji sportowych. Był dziennikarzem sportowym Radia Zet. Relacjonował igrzyska olimpijskie w Vancouver, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Oslo i Val di Fiemme, turniej Tour de Ski, a także inne dyscypliny - piłkarskie EURO 2012, Wimbledon czy Roland Garros. W roli komentatorów wszystkich konkursów w ramach zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Grupa Discovery wystąpią cenieni dziennikarze sportowi związani z Eurosportem: reporter i komentator sportowy, medalista Polski w koszykówce oraz miłośnik skoków Marek Rudziński oraz Igor Błachut – komentator, publicysta i propagator sportu.

STUDIO TVN PEŁNE NOWINEK TECHNOLOGICZNYCH

W specjalnym interaktywnym studio TVN wykorzystane zostały nowoczesne technologie. Widzowie zobaczą „teleportacje” ekspertów i skoczków, czy grafiki AR (w rozszerzonej rzeczywistości, z ang. augmented reality), które pozwolą w nowoczesny i efektowny sposób przedstawiać informacje o sportowcach oraz ich wyniki z bieżących zawodów oraz klasyfikacji generalnej. Do prezentacji licznych materiałów wideo, wywiadów, relacji pogodowych oraz wpisów w mediach społecznościowych posłużą specjalne wirtualne ekrany funkcyjne. Łączenia ze studiem będą realizowane przed konkursami oraz po zawodach.

WYJĄTKOWA SPORTOWA ZIMA W TVN GRUPA DISCOVERY Pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/22 rozegrane zostaną w Niżnym Tagile od 19 do 21 listopada. Sobotnie i niedzielne konkursy indywidualne transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Eurosport i serwis player.pl pokażą na żywo dodatkowo piątkowe kwalifikacje.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze (pakiet „Eurosport + Player”). Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Zobacz galerię

Ponad pół miliona złotych dla Kamila Stocha. Ile zarobili skoczkowie w minionym sezonie?

Źródło: Press Focus, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×