Sędzia Anna Maria Smutnowska - jedyna sprawiedliwa

"Miecz sprawiedliwości w rękach nowego właściciela - sędzi Anny Marii Smutnowskiej"

Multimedia

Już niebawem na ekranie stacji Łubu Dubu TV będzie można poznać sędzię niezawisłą - Annę Marię Smutnowską. Anna Maria Wesołowska przedstawia jedynie ślepą sprawiedliwość, podczas gdy ona - strażniczka autentycznej praworządności - ujawnia nagą prawdę.

CZYTAJ TAKŻE: MAGDA GESSLER MA SIOSTRĘ BLIŹNIACZKĘ

Sędzia niezawisła Anna Maria Smutnowska Dzięki przenikliwemu spojrzeniu i wartkiemu umysłowi jest w stanie dotrzeć nawet do najbardziej skrywanych faktów. W swoim niewesołym court show, na ekranie telewizji Łubu Dubu TV udowadnia, że sprawiedliwość naprawdę jest ślepa. Ta tajemnicza gwiazda polskiej palestry jest niepokojąco podobna do Agaty Passent. Co ma wspólnego poważna dziennikarka z Anną Marią Smutnowską? Odpowiedź już w niedzielę na kanale Comedy Central Polska.

Agata Passent Wczesne dzieciństwo spędziła w lasach Falenicy pod Warszawą. Nie bez trudu skończyła szkołę oraz Uniwersytet Harvarda. Pochodzi z rodziny o korzeniach niepolskich. Ewidentny brak urody nadrabia pracowitością, pisząc książki oraz felietony dla "Twojego Stylu", Wirtualnej Polski oraz "Twojego Dziecka". Radiowa uroda redaktor Passent pozwala jej wspólnie z Maciejem Ulewiczem prowadzić audycję "Związek partnerski" w Radiu PIN. Jako założycielka i prezeska Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej od piętnastu lat zaraża Bogu ducha winne pokolenia Polaków dobrą piosenką. Podczas prac scenariuszowych i na planie "Łubu Dubu" z marnym skutkiem stara się zabłysnąć na tle wspaniałych kolegów redaktorów: Piotra Poraja-Poleskiego i Pawła Lorocha, bawiąc się przy tym do rozpuku puku puku. Beznałogowa, biseksualna rozwódka, matka Polka. Hobby: szlaczki, wiklina, boks.

Aby poznać pierwszą damę polskiego sądownictwa wystarczy oglądać Łubu Dubu - najciekawszą stację telewizyjną w tej części świata. Już od 1 kwietnia na antenie Comedy Central Polska.

Premiera nowej produkcji "Łubu Dubu TV" w Comedy Central już 1 kwietnia o godz. 22:00.

Emisje kolejnych premierowych odcinków w każdą niedzielę o godz. 22.00.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Żałosne.

    03.04.2012 15:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×