"Sędzia Anna Maria Wesołowska" powraca z nowymi odcinkami! Premiera już na jesieni!

Popularny w Polsce serial court-show - "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - wraca na antenę! Nowe odcinki zobaczymy już na jesieni! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl na antenę wraca serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Popularny program typu court-show był emitowany na antenie TVN w latach 2006-2011, ale tym razem nowe odcinki zobaczymy w TTV.

Sala sądowa na ekranie, czyli polskie programy z gatunku court-show [GALERIA]Zobacz więcej

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" to serial paradokumentalny, którego akcja rozgrywała się na sali sądowej. Forma dostosowana była do przebiegu autentycznych rozpraw. Każdy odcinek rozpoczynał się od zapoznania widza z rozpatrywaną sprawą.

Teraz kanał TTV podjął decyzję o reaktywacji serialu, którego nowe odcinki będziemy mogli oglądać już w jesiennej ramówce.

Cieszę się, że premierowe odcinki serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” zadebiutują jesienią w telewizji TTV. Ten sprawdzony i popularny format na naszej antenie jest dostępny dla widzów od początku istnienia stacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję nowych odcinków, gdyż TTV konsekwentnie stawia na budowanie stabilnych przedpołudniowych i popołudniowych pasm - powiedziała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV, dla portalu wirtualnemedia.pl

Będziecie oglądać nowe odcinki?

"Prawo Agaty" i "Sędzia Anna Maria Wesołowska" okiem prawdziwych prawników!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Anna Maria Wesołowska o programie "Wesołowska i mediatorzy"

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • magazyn (gość)

    dodaj

    14.01.2020 16:14
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    przecież to był niewypał...

    22.04.2019 16:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×