See Bloggers 2018. Michał Żebrowski zachwycony social mediami! Fashiolnelka uzdrawia blogosferę! [WIDEO]

W Łodzi odbyło się największe wydarzenie dla twórców internetowych w Polsce! Co działo się na See Bloggers 2018? Dlaczego wśród bloggerów i youtuberów pojawił się Michał Żebrowski? Zobacz relację z wydarzenia!

Multimedia

See Bloggers 2018 w Łodzi za nami! To największy festiwal twórców internetowych, który w tym roku zgromadził niemal 2000 osób. Oprócz prelekcji dotyczących sfery social media, odbywały się na nim arsztaty, m.in. kosmetyczne, związane ze zdrowym żywieniem i kulinarne.

Jakie seriale warto obejrzeć w drugiej połowie roku? Znamy daty premier! [GALERIA]Zobacz więcej

W oryginalnej przestrzeni EC1 Łódź - Miasto Kultury, które było również partnerem strategicznym wydarzenia, pojawiły się nie tylko największe gwiazdy Internetu jak np. Sylwester Wardęga czy Adam Drzewiecki z kanału "Matura to bzdura", ale także znani z mediów tradycyjnych - Maciej Orłoś, Omena Mensaah, Agnieszka Jastrzębska czy Michał Żebrowski. - Jestem uradowany, że tu jestem, bo tu jest sól ziemi - wskazuje Żebrowski, który sam niedawno dołączył do grona youtuberów otwierając własny kanał. - To jest emanacja kultury i ludzkiej skłonności do tego, żeby się komunikować i mówić o sobie do innych, ale takim językiem, żebym móc być przez nich zrozumianym - dodaje aktor.

Uczestnicy See Bloggers rozmawiali na takie tematy jak m.in. pieniądze i pasja w blogosferze, kobiety na YouTube, Instagram jako najpopularniejsza platforma wśród influencerów oraz, co to oznacza być youtuberem. Zobacz naszą relację z tego wydarzenia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×