Sekret jej poporodowej figury!

Spodziewacie się niekonwencjonalnych metod?

Multimedia

Niepotrzebnie. Kasia Cichopek kilka miesięcy po urodzeniu synka wygląda doskonale. Mało, kto podejrzewał, że gwiazda tak szybko wróci do formy. Ba, pojawiały się nawet złośliwe podejrzenia, że po urodzeniu dziecka, zaokrągli się, niczym pulpet.

Jakież było zaskoczenie, gdy Cichopek po raz pierwszy zaprezentowała smukłą sylwetkę.

Teraz, Kasia wygląda coraz lepiej. Dlatego pojawiły się podejrzenia, że stosuje makabryczne diety i godzinami przesiaduje na siłowni kładąc swoją figurę na szali kariery. Tymczasem ona sama zdradza w rozmowie z Faktem, jak wyglądają jej metody na szczupłą poporodową sylwetkę.

“Stosuję dietę każdej matki karmiącej to po pierwsze, a po drugie ćwiczę. Zawsze byłam osobą bardzo aktywną, więc udało mi się utrzymać dobrą kondycję, a ćwiczenia ułatwiły szybki powrót do formy" - czytamy.

Jak wygląda taka dieta? Wszystko gotowane nie smażone. Zero pikantnych przypraw, zero owoców cytrusowych, zero potraw wzdymających, zero napojów gazowanych i dużo mineralnej wody niegazowanej ... Wszystko to dla zdrowia maluszka i … szczupłej figury.

Czytaj więcej: Czy zbliża się koniec jej kariery? Czy ma problemy zdrowotne? Cichopek weźmie 300 tys. za reklamę Barbie!? Co na Woronicza mówią o Cichopek!?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×