"Sekret w ich oczach". Zobacz zwiastun filmu z Julią Roberts i Nicole Kidman [WIDEO]

Zobacz nowy zwiastun thrillera „Sekret w ich oczach”. Dynamiczny materiał trwa niespełna minutę, ale to wystarcza, by mocniej zabiły serca wszystkim miłośnikom „Sicario”, „Detektywa” i „Dochodzenia”.

Multimedia

Film na podstawie światowego bestsellera Eduardo Sacheriego wejdzie do kin 1 stycznia 2016 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Bill Ray, scenarzysta głośnego „Kapitana Phillipsa” i przebojowych „Igrzysk śmierci”. W doborowej obsadzie: laureatka Oscara – Julia Roberts („Erin Brockovich”), Nicole Kidman („Godziny”) oraz nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w 2014 roku Chiwetel Ejiofor („Zniewolony: 12 Years a Slave”). Zapowiada się filmowe uderzenie dużego kalibru na sam początek nowego, kinomańskiego roku.

CZYTAJ TAKŻE: "SEKRET W ICH OCZACH" CZYLI OSCAROWE GWIAZDY NA TROPIE PSYCHOPATY [ZDJĘCIA]

Duet zgranych śledczych FBI – Jess (Julia Roberts) i Ray (Chiwetel Ejiofor) – ma rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa młodej dziewczyny. Gdy na miejscu zbrodni okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna, z braku dowodów, zostaje wkrótce wypuszczony na wolność. Zdesperowana Jess, przekonana o jego winie, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę...

Komentarze

Skomentuj
  • Nina (gość)

    Oryginał jest lepszy niż ta amerykańska wersja.

    05.12.2015 22:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×