Sekrety dawnych budowniczych

"Sekrety dawnych budowniczych". Fundamenty nowoczesnego budownictwa. Jakie opowieści może nam przekazać starożytna inżynieria?

Starożytne cywilizacje stworzyły podwaliny pod architektoniczne cuda współczesnego świata. W 10-odcinkowej serii „Sekrety dawnych budowniczych”, emitowanej na kanale Polsat Viasat History, pokazane zostaną budowle i wynalazki, które nie tylko zapierały dech w piersiach w swoich czasach, ale także stały się inspiracją dla dzisiejszych inżynierów. W poniższym artykule opowiadamy o cudach, które dziś mogą wydawać się zupełnie zwyczajne, mimo że ich korzenie sięgają tysięcy lat.

11.07.2021Sekrety dawnych budowniczych

Przeczytaj także:

"Pożar w Burdelu przedstawia: Fabryka Patriotów" [RECENZJA]. Teatralny fenomen na ekranie telewizora. "Pożar w burdelu" to hit czy kit? Będzie skandal po emisji "Fabryki Patriotów"? [27.02.2018]

"Pożar w Burdelu: Fabryka Patriotów" [RECENZJA]. No i ruszyło. Jestem ciekaw, ilu oburzonych widzów będzie słać donosy, znaczy się skargi, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jeden z największych polskich teatralnych fenomenów ostatnich lat, czyli Pożar w Burdelu, oficjalnie zadebiutował na antenie TVN z programem „Fabryka Patriotów”. Szanuję za odwagę. Czy "Pożar w Burdelu: Fabryka Patriotów" to hit czy kit?

27.02.2018Recenzje

"Gra o tron". Rosjanie budują swoje Winterfell. Zobacz, jak powstaje replika domu Starków! [WIDEO]

Fikcyjny świat z książek, filmów i seriali od dawna inspiruje ludzi. Na świecie powstały już repliki słynnego zamku Hogwart z książek J.K. Rowling, Titanica, czy kawiarnie z legendarnego serialu "Przyjaciele". Nikogo nie zdziwi więc pewnie to, że Rosjanie budują właśnie swoją replikę Winterfell, czyli siedziby rodu Starków z serialu "Gra o tron". Zobaczcie, jak wygląda całe przedsięwzięcie!

08.09.2016Gra o tron

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×