"Sekrety ojca" odcinek 31. Kemal aresztowany! Macide wyrzuca Nilgün z domu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sprawy po raz kolejny przybrały nieoczekiwany obrót. Kemal zostaje oskarżony o zabicie Aziza! Sprawdź, co wydarzy się w 31. odcinku serialu "Sekrety ojca"!

Multimedia

"SEKRETY OJCA" ODCINEK 31. W CZWARTEK, 13.04.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Podczas przyjęcia doszło do tragedii! Wcześniej Macide (Emel Göksu) wyciągnęła na wolność Aziza, któremu zleciła zabicie Nilgün (Ayça Bingöl). W jej obronie stanął Kemal (Bülent Inal) i między mężczyznami doszło do szarpaniny. Nagle padł strzał!

Aziz próbuje zabić Nilgün! Kemal staje w jej obronie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 31. odcinku serialu "Sekrety ojca" decyzją sądu Kemal zostaje aresztowany i osadzony w więzieniu. Macide spotyka się z Fadilem (Erdem Akakçe). On wyjawia jej, że nie zabił Aziza. Macide jest świadkiem, jak Fadil zabija prawdziwego sprawcę i musi zgodzić się na współpracę.

Wrótce Macide wydaje ochroniarzowi polecenie, aby nie wpuszczał Nilgün i jej dzieci do domu. Rodzina spędza noc na ulicy, podczas gdy Fadil wprowadza się do ekskluzywnego hotelu. Ozan proponuje Cziczek (Doga Zeynep Doguşlu) niebezpieczną grę.

Streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowym serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bezimienny (gość)

    Jest cudownie do tad do kadad nas nie wyjeb..a z Europy.

    13.04.2017 13:39
  • eva (gość)

    Film jest fantastyczny. Kultura,religia. Brak zrozumienia dla milosci. Liczy sie tylko "pieniadz" "firma" "nazwisko" Te kobiety powinny w w koncu zzucic te czarne chusty z glow i dlugie kiece do ziemi i zaczac zyc jak prawdziwi ludzie w 21- wieku

    13.04.2017 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×