"Sekrety ojca" odcinek 34. Współwięźniowie nękają Kemala! Zrobią mu krzywdę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kemal nie złamał się i nie poświęcił miłości do Nilgün. Jednocześnie zrezygnował z wolności i wciąż przebywa w więzieniu. Sprawdź, co wydarzy się w 34. odcinku serialu "Sekrety ojca"!

Multimedia

"SEKRETY OJCA" ODCINEK 34. W CZWARTEK, 20.04.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Macide (Emel Göksu) postanowiła postawić synowi ultimatum. Chciała, aby Kemal (Bülent Inal) zrezygnował z Nilgün (Ayça Bingöl), zostawił ją, a dzięki temu będzie mógł wyjść na wolność. W innym przypadku, skazuje siebie na życie za kratami i w biedzie. Kemal nie złamał się. Kadira ) do pracy. Wkrótce wytoczy najcięższe działo.

Macide stawia przed synem ultimatum. Kemal zrezygnuje z Nilgün? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 34. odcinku serialu "Sekrety ojca" sytuacja rodziny Nilgün jest coraz trudniejsza, a Macide robi wszystko, żeby jeszcze bardziej uprzykrzyć im życie. Nilgün zwraca się o pomoc do Ahmeta. Mężczyzna podejrzewa, że za wszystkim stoi Macide i dzieli się swoimi podejrzeniami z Kadirem (Caner Şahin).

Kemal jest nękany przez współwięźniów, którym nie chce płacić haraczu. Fadil (Erdem Akakçe) potrzebuje pieniędzy, Macide wykorzystuje to, żeby użyć go do własnych celów. Hasret (Sera Kutlubey) zaczyna pracę u Tarika.

Streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowym serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×