"Sekrety ojca" odcinek 36. Rozpoczyna się akcja odbicia Hasret! Dochodzi do bójki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Hasret jest w niebezpieczeństwie! Na ratunek siostrze wyruszają Kadir i Mert, a pomagają im także Ibo i Ece. Sprawdź, co wydarzy się w 36. odcinku serialu "Sekrety ojca"!

Multimedia

"SEKRETY OJCA" ODCINEK 36. W PONIEDZIAŁEK, 24.04.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Tarik zaprosił Hasret (Sera Kutlubey) na kolację i zaproponował wspólne wyjście na imprezę. Niestety okazało się, że to pułapka. Mert (Sercan Badur) i Kadir (Caner Şahin) dowiedzieli się, że ich siostra jest w niebezpieczeństwie i próbują jej pomóc.

Hasret w niebezpieczeństwie! Mert i Kadir ruszają na ratunek! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 36. odcinku serialu "Sekrety ojca" Mert, Kadir, Ibo i Ece wyruszają na pomoc Hasret. Okazuje się, że Tarik organizuje schadzki dla bogatych klientów i chce wykorzystać dziewczynę. Bracia i ich przyjaciele szykują plan odbicia Hasret. Eca dzwoni do Tarika i zapowiada się jako dziewczyna do towarzystwa. Kiedy wchodzi do domu, udaje jej się dotrzeć do nieprzytomnej Hasret. Między mężczyznami dochodzi natomiast do bójki. Ece i Kadir wyprowadzają Hasret. Czy to koniec koszmaru?

Tymczasem, Ahmet domyśla się, co zrobiła Macide (Emel Göksu). Informuje o tym Kadira i zamierza wyjawić prawdę na zwołanym przez Macide zebraniu zarządu. Niestety, jadąc do holdingu ginie w wypadku samochodowym. Kadir sądzi, że to sprawka jego babki.

Streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowym serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mariusz (gość)

    Takie fajne filmy mozna ogladac licze na powtorki we wakcje w jedynce

    14.05.2017 20:56
  • Wanda (gość)

    Film jest super oglądam każdy odcinek czasami mnie denerwuje ale wciąga niesamowicie .

    04.05.2017 19:22
  • super film (gość)

    ogladam kazdy odcinek bardzo mi sie podoba ten film

    23.04.2017 16:31
  • fajne (gość)

    A tak w ogóle fajny ten film, podoba mi się

    23.04.2017 10:08
  • fajne (gość)

    Ludzie niekumate ! Nie wiecie nawet o co w tym filmie chodzi odcinków jest na pewno więcej niż 42 ece nie jest żoną merta suzan nie jest żoną kemala a macide to... wstrętne babsko! Ja to oglądam od 1 odcinka idioci, psychopaci idźcie się leczyć do szpitala!

    23.04.2017 10:06
  • Mery (gość)

    Wszystkie filmy tureckie są super

    22.04.2017 22:56
  • Mery (gość)

    Super serial

    22.04.2017 22:55
  • Fiolek (gość)

    Nie można narzekać na polskie ....

    22.04.2017 22:08
  • Djd (gość)

    Tureckich odcinków jest chyba 13,po 1h30min..jeden odcinek turecki to 2,5naszego..

    22.04.2017 10:06
  • Justyna (gość)

    Odcinków jest 42 nie długo się kończy szkoda

    22.04.2017 09:51
  • j😊Halinka☺ (gość)

    Super serial oby takich więcej😊

    22.04.2017 06:06
  • nena (gość)

    Wreszcie rodzeństwo zaczyna sie wspierać,a matka Kemala strasznie wredna i mam nadzieje.ze wyjdą jej okrucieństwa i wszyscy sie odwrócą od niej.Dobry serial ,naprawdę wciąga,akcja sie nie wlecze,miłość,przyjaźń -odpowiedzialność Kadira za siostrę i matkę,pięknie to pokazane .Troche mnie to zastanawia czy jedna osoba w tym przypadku matka Kemala moze miec takie wpływy i wszystkimi rządzić,pozbywać sie swoich wrogów i nikt sie tym nie interesuje?Mam nadzieje ze nie jest tak na co dzień w Turcji?

    21.04.2017 23:29
  • Giy (gość)

    Ile jest odcinków

    21.04.2017 21:44
  • Lenka (gość)

    Serial super tak mnie wciągnol jak żaden inny film. Przedstawia życie polecam wszystkim goraco ten serial.

    21.04.2017 21:07
  • Misia (gość)

    JA TEŻ UWAŻAM ŻE TO BARDZO FAJNY SERIAL

    21.04.2017 17:49
  • Ilonelo (gość)

    To jest naprawdę super serial nie to co polskie

    21.04.2017 14:51