"Seks bez tajemnic" z Martą Szulawiak-Turską od 22 kwietnia w TLC

W kwietniu premierę będzie miał nowy autorski program stacji TLC, "Seks bez tajemnic". Poprowadzi go znana z "Top model" Marta Szulwiak-Turska.

Multimedia

W programie "Seks bez tajemnic" widzowie poznają nieznane dotąd seksualne zwyczaje Polaków. Autorzy poszukają odpowiedzi na pytania: Jak kochają się polscy emeryci? Czym jest poliamoria? Dlaczego coraz więcej polskich nastolatek decyduje się na sprzedaż dziewictwa? Kim są sexbodyworkerzy? Jak wygląda życie osoby cierpiącej na aseksualizm?

Marta Szulawiak-Turska, która prowadziła już w TLC serię "$eks - kup teraz", po raz kolejny poruszy tematy, o których Polacy często wstydzą się mówić, a nawet… myśleć! Wśród bohaterów programu nie zabraknie również znanych nazwisk.

- Telewizja TLC od zawsze stara się prezentować aktualne zjawiska społeczne i autentyczne historie ludzi, angażujące uwagę naszych ciekawych świata widzów. Po sukcesie programu "$eks – kup teraz!", który pokazał nowe spojrzenie na kulisy polskiej seksbranży postanowiliśmy ponownie wrócić do tematu seksu wśród Polaków. Prowadząca program Marta Szulawiak-Turska odkryje nagą prawdę na temat tego jak kochają się Polacy. Nie zawaha się przed postawieniem najbardziej intymnych pytań – jak wygląda seks po 70, dlaczego coraz więcej Polaków to swingersi i czym jest seks więzienny. W programie „Seks bez tajemnic” widzowie będą mieli okazję poznać często szokujące oblicza naszych preferencji seksualnych, bez względu na wiek, stan zdrowia czy orientację – mówi Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

"Seks bez tajemnic" od środy, 22 kwietnia w TLC!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×