"Seks w wielkim mieście". Powstanie trzecia część filmu o Carrie Bradshow i jej przyjaciółkach!

FRani serialu "Seks w wielkim mieście" mają powody do radości. Potwierdzają się doniesienia o tym, że powstanie trzecia część kinowej wersji!

Multimedia

Serial "Seks w wielkim mieście", który produkowany był w latach 1998-2004 przez HBO, na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell. Opowiada o czterech przyjaciółkach, których losy krzyżują się w Nowym Jorku.

"Seks w wielkim mieście", czyli manifest wyzwolonych 30-latekZobacz więcej

W 2008 roku powstał pełnometrażowy film będący kontynuacją serialu, a dwa lata później na ekrany kin weszła druga część. Teraz okazuje się, że powstanie kolejna odsłona przygów Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon), Charlotte (Kristin Davis) i Samanthy (Kim Cattrall). Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że wszystkie aktorki zaakceptowały scenariusz do trzeciej częśći, a zdjęcia do filmu mają ruszyć już latem przyszłego roku.

Czego możemy się spodziewać? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pewne jest, że nie zabraknie emocji! Ponowne spotkanie z bohaterkami to nie lada gratka dla wszystkich fanów "Seksu w wielkim mieście"!

Komentarze

Skomentuj
  • lena (gość)

    uwielbiam ten serial i filmy

    30.12.2016 11:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×