Seksowna pogromczyni zombie na polskim plakacie [REC] 4: Apokalipsa

W walce z zombie wszelkie chwyty i narzędzia mordu są dozwolone. Udowadnia do polski plakat „[REC] 4: Apokalipsa”, na którym gwiazda serii – seksowna Manuela Velasco sięga po… silnik od motorówki!

Multimedia

Jak gadżet ten sprawdzi się w eksterminacji nieumarłej hordy przekonamy się 31 października, gdy wyczekiwany finał najsłynniejszego cyklu europejskich horrorów zagości na naszych ekranach. „Przygotujcie się solidną porcję lęku, cierpienia i klaustrofobii” – zapowiadają twórcy „Apokalipsy”.

[REC] 4: Apokalipsa” to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

CZYTAJ TAKŻE: POLSKI ZWIASTUN HORRORU "[REC] 4: APOKALIPSA", CZYLI ZOMNIE NA POKŁADZIE STATKU-WIDMO! [WIDEO] "[REC] 4: APOKALIPSA". FINAŁ NAJSŁYNNIEJSZEGO CYKLU EUROPEJSKICH HORRORÓW [ZDJĘCIA+WIDEO]

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×